Domů » Bleskovky » Velký iPhone 6 s 5,5″ displejem o sobě dává vědět na nových fotografiích

Velký iPhone 6 s 5,5″ displejem o sobě dává vědět na nových fotografiích

V posledních dnech se na internetu objevuje obrovské množství fotografií 4,7″ varianty iPhonu 6, větší verze s 5,5″ panelem zůstávala v ústraní a příliš mnoho snímků nebylo k dispozici. Nyní se ale objevily tři fotografie zadního krytu, vedle kterého jsou přiložena i hliníková záda menšího modelu. Aktuálnost fotografie má dokládat čínský deník na pozadí, i když přesné datum jsme z něj vyluštit nedokázali.

Zatím není jasné, zda se 9. září dočkáme představení obou variant jablečného telefonu. Starší spekulace hovořily o tom, že Apple nejprve odhalí klasický iPhone 6 s úhlopříčkou 4,7″ a premiéry větší verze se dočkáme až v průběhu prosince.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. fero (neregistrovaný)

  Nesleduju iPhony nějak moc, ale zdá se mi že nikdy tolik úniků nebylo. Takže má teorie je že to sama firma pouští nebo méně kontroluje, aby se tyhle informace – iPhone bude mít větší displej, dostali do světa a každý na ten iPhone čekal.

  • mannik (neregistrovaný)

   většinu úniků dělají firmy samy, když google nechtěl, aby někdo věděl o tom, že se nová verze androidu bude jmenovat kitkat, tak to taky nikdo nevěděl..

  • lerion (neregistrovaný)

   Kódové označení nové verze systému je dost neprovnatelné s únikem designu HW… Na konkrétním názvu se také mohl Google dohodnout až pár dní před vydáním…

   Úniky nejsou ani moc problém, když díly na (nejen) iPhony vyrábí dodavatelé. To se to pak hlídá mnohem hůře, než kdyby si je Apple vyráběl sám…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).