Velká soutěž: vyhrajte špičkově vybavený Samsung Galaxy S22+

Galaxy S22 2

Samsung dnes v rámci akce Galaxy Unpacked 2022 představil trojlístek nových smartphonů modelové řady Galaxy S22 s atraktivním designem a excelentní hardwarovou výbavou. Novinky se na českém trhu začnou prodávat od 25. února (model Ultra), respektive od 11. března (modely S22 a S22+).

Ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Samsung jsme pro vás připravili exkluzivní soutěž, ve které jeden z vás vyhraje nejnovější smartphone Samsung Galaxy S22+ v hodnotě 26 999 Kč. Pokud se na vás usměje štěstí, můžete se stát jedním z prvních majitelů tohoto skvělého telefonu v České republice.

Galaxy S22 13
Samsung Galaxy S22+

Odolné tělo a špičkové fotoaparáty

Telefony Galaxy S22+ se vyznačují elegantním designem založeným na ikonickém konceptu Contour-Cut, typickém pro celou řadu S, kdy fotoaparát elegantně splývá s krytem telefonu. Aby celek působil ještě štíhlejším a čistším dojmem, sáhl Samsung po plochém displeji s krycím sklem Gorilla Glass Victus, které najdete i na zadní straně.Galaxy S22 10Nepřehlédněte

Vyzkoušeli jsme Samsung Galaxy S22: grafika od AMD a pětiletá podpora

K elegantnímu designu patří i odolná konstrukce – Galaxy S22+ se pyšní krytem Armor Aluminum, což je nejpevnější hliník, jaký se v současné době používá. Samozřejmostí je stupeň krytí IP68, který zajišťuje kompletní odolnost vůči vniknutí vody a prachu. Výrobce láká i na příkladnou softwarovou podporu a majitelům zaručuje dostupnost dalších čtyř generací operačního systému Android. Do prodeje telefon míří s nejnovější verzí uživatelského prostředí One UI 4.1, která rozšiřuje funkce systému Android 12.

Galaxy S22 10
Modelová řada Samsung Galaxy S22+

Samsung Galaxy S22+ nabízí vylepšené fotoaparáty, které podávají skvělé výsledky i za zhoršených světelných podmínek. Mohou za to o 23 % větší senzory oproti loňské generaci a nová technologie Adaptive Pixel, díky čemuž fotoaparáty dokáží zachytit ještě více světla. Hlavní 50Mpx fotoaparát doplňuje 10Mpx teleobjektiv s trojnásobným optickým přiblížením a 12Mpx širokoúhlý objektiv.

Během nahrávání videa s přáteli se nabízí možnost využití nové funkce Auto Framing, se kterou smartphone rozpozná a dokáže kontinuálně sledovat až deset lidí a automaticky na ně přeostřuje. Novinka rovněž disponuje vyspělou technologií VDIS, která minimalizuje vibrace, a tak se majitelé mohou těšit na plynulé a ostré záznamy i za chůze nebo z jedoucího vozidla.

Udržitelná budoucnost

Řada Galaxy S22 je ze všech dosavadních přístrojů značky Samsung nejekologičtější. Výrobce se snažil najít způsob, jak posunout mobilní technologie na vyšší úroveň a zároveň pomoct planetě. Plastové znečištění představuje pro životní prostředí značné riziko, kdy život v mořích a oceánech ohrožují mimo jiné vyřazené rybářské sítě.Galaxy S22 Ultra 36Nepřehlédněte

První dojmy ze Samsungu Galaxy S22 Ultra. Klidně by se mohl jmenovat Note

Ve spolupráci s organizacemi, které se tímto problémem intenzivně zabývají, pomáhá Samsung tyto sítě z moře lovit. Následně je využívá jako velmi kvalitní materiál k výrobě telefonů – část materiálů tvoří plasty až z 20 % recyklované z odpadu v oceánech. Recyklované plasty z odpadů se používají mimo jiné k výrobě tlačítek a reproduktorů. Balení je navíc vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru a z recyklovaného plastu je i krycí fólie.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od středy 9. února 2022, 19:00 hodin, do neděle 13. února 2022, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 9. února 2022.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který získá smartphone Samsung Galaxy S22+ v bílé barvě (8 GB RAM / 128 GB úložiště). Celková hodnota výhry je 26 999 Kč.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu SMARTmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry a nikoliv pro marketingové účely. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a výhru. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži, ani na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

10. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

11. Pokud výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

12. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

13. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Soutěžní formulář

Soutěž byla ukončena. Výherce vyhlásíme jsme vyhlásili v tomto článku.

Autor článku Redakce
Redakce

Kapitoly článku