Cena:

Velká narozeninová soutěž: vyhrajte notebook a chytré hodinky od Honoru

Web SMARTmania.cz v polovině června oslavil své 15. narozeniny. Při této příležitosti jsme se společně s vybranými partnery rozhodli uspořádat velkou narozeninovou soutěž, ve které budete mít během několika následujících měsíců možnost soutěžit o atraktivní ceny v celkové hodnotě 350 000 Kč.

Ve čtvrtém soutěžním kole, které jsme pro vás připravili společně s českým zastoupením společnosti Honor, budete moci získat skvěle vybavený notebook Honor MagicBook 14 (recenze) ve speciální limitované barvě Mystic Silver, která se na českém trhu standardně vůbec neprodává. MagicBook 14 je vybavený procesorem AMD Ryzen 5 3500U, GPU AMD Radeon Vega 8, 8GB RAM a 256GB SSD diskem. Společně s notebookem výherce obdrží i originální ochranné pouzdro s unikátním motivem.

honor magicbook mystic silver
Honor MagicBook 14 v barvě Mystic Silver

Druhý výherce získá chytré hodinky Honor MagicWatch 2 (42mm), jejichž recenzi naleznete zde.

honor MagicWatch 2 42mm
Chytré hodinky Honor MagicWatch 2

Co musíte udělat, abyste některou z výher získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky, které naleznete ve formuláři níže. Pak už je jen nutné, aby se štěstí usmálo právě na vás. Z došlých správných odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří získají výše uvedené ceny.

Zvyšte svou šanci na výhru

Sledujte SMARTmanii na sociálních sítích a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud nás už sledujete, nebo začnete sledovat na Instagramu či Facebooku, napište do soutěžního formuláře vaše jméno na dané sociální síti. Za každou sociální síť, kterou ve formuláři vyplníte, budete opakovaně zařazeni do slosování. Pokud tedy vyplníte váš Facebook i Instagram, získáte tím celkem tři soutěžní sloty namísto jednoho.

Čtvrtý bonusový slot máte možnost získat za to, že nám do formuláře níže napíšete, k jaké činnosti byste výhru nejčastěji používali.

HONOR MagicBook 14

HONOR MagicBook je ideálním společníkem na cestování, do kanceláře nebo na přednášky. Ohromí vás až 10 hodinovou výdrží baterie, kompaktními rozměry, nízkou hmotností i vysokou rychlostí. To vše dostanete za velmi přijatelnou cenu 15 990 Kč. Energii mu dodáte pomocí 65 W rychlonabíječky a za pouhých 30 minut bude váš laptop nabitý na 46 %. Dodáván je s portem USB typu C, který přenáší energii v obou směrech, takže si stejným kabelem budete moci dobít i svůj smartphone nebo chytré hodinky. Majitelé chytrých telefonů HONOR a Huawei se mohou těšit také z funkce Magic-Link 2.0, díky které propojí MagicBook se svým smartphonem, a mohou tak snadno přenášet soubory mezi zařízeními.

HONOR MagicWatch 2

Chytré hodinky MagicWatch 2 jsou skvělým parťákem při cvičení. Vybere si z celkem 15 indoor a outdoor fitness režimů a také 13 běžeckých kurzů s hlasovým naváděním v reálném čase. HONOR Magic Watch 2 jsou také navrženy pro všechny milovníky vodních sportů, kteří chtějí sledovat každý pohyb ve vodě. Zvládnou potápění až do hloubky 50 m, během plavání mohou sledovat srdeční rytmus, SWOLF, vzdálenost, spálené kalorie i rychlost. Hodinky jsou zpracované z lehké a příjemné nerezové oceli 316L, která se běžně používá jako materiál v leteckém průmyslu, takže se nemusíte obávat, že by se při aktivitách poškrábaly. Vydrží až 7 dní bez dobíjení a dostanete je za necelých 5 tisíc Kč.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodím rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 8. července 2020, 12:00 hodin do 14. července 2020, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 8. července 2020.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí budou po skončení soutěže náhodně vygenerováni dva výherci. První výherce získá notebook Honor MagicBook 14 v limitované edici Mystic Silver + speciální ochranné pouzdro. Druhý výherce získá chytré hodinky Honor MagicWatch 2 (42mm, barva Agate Black).

6. Výherci budou Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zvýšit, pokud začnete sledovat profil smartmania.cz na Instagramu či Facebooku. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu a Facebooku, abychom mohli ověřit, zda náš profil skutečně sledujete. Za každou vyplněnou sociální síť získáte jeden soutěžní slot. Maximálně tedy můžete získat dva soutěžní sloty navíc k jednomu standardnímu. Čtvrtý soutěžní slot máte možnost získat za to, že nám do formuláře níže napíšete, k čemu byste výhru používali.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail) budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 5 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže, či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Soutěž byla ukončena. Výherce na webu (v samostatném článku) vyhlásíme v pátek 17. července.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.