Domů » Bleskovky » Ve znamení slev: Samsung zítra na Smíchově otevírá novou prodejnu

Ve znamení slev: Samsung zítra na Smíchově otevírá novou prodejnu

Samsung zítra v obchodním centru Nový Smíchov na pražském Andělu znovuotevře svou značkovou prodejnu. Zákazníci se při této příležitosti mohou až do neděle 17- února mohou těšit na zajímavé slevy.

Samsung Novy Smichov
Samsung Novy Smichov

Za zvýhodněnou cenu 9 990 Kč bude k dispozici smartphone se čtyřmi zadními fotoaparáty Samsung Galaxy A9 (recenze). A o 15 % levnější budou i veškeré modely QLED televizí, včetně jednoho z nejoblíbenějších 4K televizorů současnosti Samsung QLED Ultra HD série QE75Q9FN o úhlopříčkách od 55 do 75 palců, nebo modelů QLED 8K vybavených umělou inteligencí 8K AI upscalingem.

Samotná prodejna prošla v posledních týdnech rekonstrukcí; největší inovací je moderní TV stěna, kde si zákazníci vyzkouší nejnovější QLED televizory značky Samsung, včetně televizorů s rozlišením 8K. Oproti někdejší podobě se změnil také design průčelí obchodu a dalšího vybavení. V prodejně Samsung v OC Nový Smíchov bude nově sídlit také servisní konzultant pro technické dotazy, diagnostiku či aktualizace mobilních zařízení Samsung Galaxy.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments