Domů » Články » Valentýn je opět tady: darujte lásku opuštěným produktům na Smarty!

Valentýn je opět tady: darujte lásku opuštěným produktům na Smarty!

Patříte k milovníkům svátku zamilovaných? Nebo vás nechává zcela chladné? Ať už máte horu srdíček ve výlohách rádi, nebo se vám ježí vlasy hrůzou, Valentýn tu zkrátka je, a musíme se s ním “poprat”.

Máte-li to štěstí, že jste šťastně zadaní, doporučujeme vám obdarovat vaši drahou polovičku nějakou chytrou drobností. Bonboniérám a rudým růžím odzvonilo, zaměřte se proto raději na vychytávky, které vašemu miláčkovi zpříjemní všední dny. A jaké to jsou?

Dárky pro něj

Svému milému uděláte radost třeba značkovým krytem na telefon Adidas nebo BMW, superhrdinovskou powerbankou značky Tribe, stylovými bezdrátovými sluchátky iWant Pods nebo bezdrátovou Qi nabíječkou pro telefony či chytré hodinky. Pokud byl celý rok opravdu hodný, můžete se vytáhnout nabušeným reprákem JBL Charge 3, hodinkami Apple Watch Nike+ či novým iPhonem.

Dárky pro ni

S novým iPhonem ve zlaté nebo červené barvě uděláte šťastnou každou ženu. Nový telefon bude moci obléct do značkového krytu Guess nebo Karl Lagerfeld. Pravou audiofilku potěší prémiová bezdrátová sluchátka Apple AirPods nebo Beats Studio 3 Wirelles ve světle modré nebo pískové barvě.

Skvělým dárkem může být i Guess balíček, ve kterém najdete špuntová sluchátka a k tomu bluetooth reproduktor nebo 2000mAh powerbanku. Všechny sportovkyně ocení nové Apple Watch Series 3 nebo nejnovější Series 4.

Kupte dárek sami sobě!

Jste single? No a co! I tak si můžete koupit dárek. Odměňte se třeba skvělými sluchátky Marshall Major III Bluetooth, která přináší ještě kvalitnější zvuk oproti předchozí generaci. Až se budou zamilované páry tulit v romantické restauraci, vy si můžete v klidu zahrát nějakou hru nebo koukat na oblíbený seriál na svém novém iPadu (2018). Na Smarty jej pořídíte již od 8 489 Kč.

Pro zachycení zážitků z dovolené na horách a zimních sportů jsou tu akční kamery. Pokud ji ještě nemáte, rychle to napravte! S outdoorovou akční kamerou Niceboy VEGA 6 natočíte vysoce kvalitní video ve 4K kvalitě. Díky pokročilé stabilizaci obrazu navíc získáte ty nejstabilnější záběry.

Tyto a mnohé další (ne)valentýnské dárky najdete ZDE.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.