Domů » Bleskovky » V nabídce Vodafonu nově najdete předplacenky s neomezeným voláním

V nabídce Vodafonu nově najdete předplacenky s neomezeným voláním

Český Vodafone začal od 1. dubna nabízet rozšířenou předplacenou kartu, jejíž součástí je balíček ke kartě za 99 Kč s neomezeným voláním v síti Vodafone. Předplacená karta vychází již z dobře známé Karty pro partu. Pokud si majitel karty vybere čtyři blízké, může využít Program čtyřka a volat jim za 1,90 Kč za minutu.

Vodafone

První měsíc zaplatí zákazník za Kartu pro partu s neomezeným voláním celkem 200 Kč, ale získá služby v hodnotě 249 Kč. Konkrétně kredit ve výši 150 Kč a balíček neomezeného volání v síti za 99 Kč. Pak už si dobíjí kredit kdykoliv mu to vyhovuje. Aby se balíček každý měsíc mohl obnovit (tato volba je automaticky aktivní), musí mít zákazník dostatečný kredit ve výši alespoň 99 Kč.

Volání  Cena
Volání do všech mobilních a pevných sítí v ČR 3,50 Kč
Volání s Programem čtyřka 1,90 Kč

Cena volání v rámci Karty pro partu činí 3,50 Kč za minutu. SMS stojí zákazníka 1,90 Kč, a to do všech sítí. Navíc si může aktivovat Program čtyřka, kdy volá na čtyři vybraná čísla za 1,90 Kč/min. Služba Chytré dobíjení mu zase zajistí 10 procent kreditu zdarma.

SMS a MMS Cena
SMS do všech mobilních sítí v České republice 1,90 Kč
SMS do pevné sítě 5,45 Kč
SMS do zahraničí 2,52 Kč
MMS a zvukové zprávy (do všech sítí v ČR a na e-mail) 4,50 Kč
Poslání MMS z Poslat MMS
(do všech mobilních sítí v ČR, na e-mail a do služby Vyzvednout MMS)
4,50 Kč

Vodafone nabízí zákazníkům také více možností balíčků ke kartě. Konkrétně předplacená Karta pro partu je určená především zákazníkům, kteří chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Novinka postupně nahradí dosavadní Kartu pro partu bez balíčku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments