Domů » Bleskovky » V Jižní Koreji má být 19. června představen Galaxy S5 LTE-A se Snapdragonem 805

V Jižní Koreji má být 19. června představen Galaxy S5 LTE-A se Snapdragonem 805

Podle informací ze serveru The Korea Times by měl Samsung ve čtvrtek 19. června představit vylepšenou variantu modelu Galaxy S5 (LTE-A), kterou bude pohánět procesor Snapdragon 805 od Qualcommu. Díky podpoře LTE-A bude možné stahovat data teoretickou rychlostí až 225 Mbps oproti současným 150 Mbps u klasické varianty Galaxy S5 (recenze).

Ostatní hardwarové parametry by měly zůstat stejné. Pokud si na Galaxy S5 se Snapdragonem 805 brousíte zuby, musíme vás zklamat. Tato verze se zatím má prodávat pouze na jihokorejském trhu. Některé zahraniční zdroje uvádějí, že novinka nabídne 5,1″ Quad HD displej a 3 GB RAM, nicméně k této spekulaci jsme zatím v redakci skeptičtí a raději si počkáme do čtvrtka na oficiální premiéru.

Chcete ušetřit? Podívejte se, kde Galaxy S5 koupíte nejlevněji?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).