Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » V Číně se začal prodávat Galaxy Note 3 se dvěma sloty na SIM kartu

V Číně se začal prodávat Galaxy Note 3 se dvěma sloty na SIM kartu

Nadpis vás možná donutil zamyslet se nad tím, zda tato bleskovka nebude věnována další čínské kopii nové generace tabletofonu, ale naštěstí tomu tak není. Samsung v Číně uvedl upravenou variantu modelu Galaxy Note, která má identické hardwarové parametry jako u nás prodávaná verze s quad-core procesorem Snapdragon 800 (N9005).


Note 3 se dvěma sloty na SIM kartu můžeme Číňanům jenom závidět

Jediným rozdílem je přítomnost dvou slotů na SIM kartu pod zadním krytem. Odemčená verze se v Číně prodává za necelých 1000 USD a tedy zhruba o 950 Kč dražší než klasická varianta s jedním slotem na SIM kartu. Primární slot je určený pro klasické GSM sítě, sekundární pak pro GSM/WCDMA, kterou na tamním trhu používá operátor China Unicom.

V tuto chvíli nevíme, zda se podobně upravená verze Galaxy Note 3 objeví také na evropském trhu, nicméně si troufám tvrdit, že by ji řada uživatelů uvítala. Jihokorejský výrobce se k tomu zatím nijak nevyjádřil, nicméně vzhledem ke zkušenostem z předchozích modelů a jejich dvousimkových variant, to až tak pravděpodobné není.

Videorecenze Samsungu Galaxy Note 3

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel