Cena:

V centru Berlína se otevírá další Apple Store. Už druhý v pořadí

Apple Store Berlin

Berlínský Apple Store je po Drážďanech pro mnoho Čechů nejbližší oficiální pobočka Applu. Nyní se k obchodu na ulici Kurfürstendamm otevírá další pobočka na Rosenthaler Straße. Ta je umístěna v historickém centru města, obklopena designovými obchody a starými budovami.

Apple Store Berlin
Apple Store na Rosenthaler Straße

Včerejšího otevření obchodu se zúčastnila také skupina německých umělců Parallel Universe Collective, kteří živě kreslili na iPadech Pro a jejich tvorba se přenášela na velkou videostěnu.

Nová prodejna pokračuje v trendu odběrných míst, které v Apple Storech můžeme vídat od loňského roku. V Evropě se však jedná o první takové místo. Provoz obchodu bude ze 100 procent záviset na energiích z obnovitelných zdrojů.

Ačkoliv předvánoční čas je určité dobrým obdobím pro otevření nové pobočky, zákazníci se musejí řídit platnými nařízeními, která aktuálně v Německu platí. Pro vstup je nutné mít očkování nebo prodělaný covid. I tak je uvnitř nutné nosit roušky a dodržovat odstupy.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.