Domů » Bleskovky » Uživatelé zařízení od Samsungu mohou zdarma číst deník Blesk

Uživatelé zařízení od Samsungu mohou zdarma číst deník Blesk

Společnost Samsung pokračuje ve spolupráci s vydavatelstvím Ringier. Po úspěšném uvedení aplikace Týdeník Reflex přináší novou mobilní aplikaci Blesk pro volné stahování stejnojmenného deníku do přístrojů Samsung Galaxy Note, Galaxy Tab a také do smartphonů Samsung Galaxy SIII a Galaxy S4.

„Po velice příznivém ohlasu a přijetí aplikace Týdeník Reflex ze strany našich uživatelů bylo pokračování spolupráce s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ v podobě aplikace Blesk logickou volbou. Věřím, že ji ocení i naši zákazníci,“ uvedl k uvedení aplikace Jan Vaníček, Content Manager lokální pobočky společnosti Samsung.

Aplikace Blesk umožní čtení elektronické verze deníku Blesk na většině tabletů společnosti Samsung řady Galaxy Tab (s výjimkou prvních tabletů P1000 a P1010), Galaxy Note a na smartphonech Samsung Galaxy SIII a Galaxy S4, a to zcela bezplatně po dobu jednoho roku. Tato nabídka platí pro všechny uživatele, kteří si aplikaci stáhnou do konce roku 2013.

„Obsah mobilní aplikace Blesk je zvlášť připravovaný redakcí. Nejde o prosté překlopení obsahu tištěného Blesku nebo webové stránky Blesk.cz. Editoři každý den vybírají nejlepší texty, doplňují je fotogaleriemi a videi a vytváří tak pro čtenáře unikátní produkt,“ říká Matěj Hušek, ředitel online divize vydavatelství Ringier.

Po stažení příslušného čísla deníku si jej zákazník může pročítat offline. Ke každému článku samozřejmě nechybí kompletní fotogalerie a v případě internetového připojení je možné shlédnout i doprovodná videa. Aplikace Blesk je ke stažení zde. Nabídka platí pouze na území České republiky.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. candiesworld

  Díky bohu , že jsem si včera koupil s4 active :-D

 2. No zrovna ten Blesk a na hlavní straně I. Bartošová… Žádná škoda…

 3. Jolly Roger (neregistrovaný)

  Už si běžím pro SAMSUNG!!!

 4. Karel (neregistrovaný)

  No moc se mi nezdá že by čtenář blesku kupoval mobil za takový peníze…. .)

 5. To je fakt bonus. :-D

 6. Blesk? No tak to je výhra :-D , ten jsem si nikdy nekupoval a četl asi tak 2x a to ještě k tomu jen SPORT, který je v Blesku taky o h…ě a do telefonu si ho určitě cpát nebudu. Bože, bože – ještě by mohli nabízet – Aha a jiné super de….í bulvár noviny :-D. Ještě že je ta možnost volby.

 7. Ještě, že je ta aplikace nepovinná. Docela bych Androiďáky litoval, kdyby tam měli něco takového a nešlo se toho zbavit :D To bych pak ty Custom Rom chápal :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).