Domů » Články » Užitečná aplikace: Tweaks2k2.NET

Užitečná aplikace: Tweaks2k2.NET

Tweaks2k2Aplikace Tweaks2k2.NET v sobě skrývá velmi mocný nástroj pro tweakování a nastavování všemožných vlastností systému Windows Mobile. Výčet možností programu je opravdu gigantický. Mezi nejvyhledávanějíší budou asi patřit možnosti jako vypnutí Clear Type, Opakovaný budík, přesměrování Inboxu na paměťovou kartu a další…

Zde si můžete stáhnout Trial verzi (omezenou na tři spuštění). Tento program na poli Windows Mobile zatím nemá konkurenci a můžeme jej jen doporučit.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. hele to je skvely zakonceni clanku
    „Zde si můžete …“
    kazdej at si domysli co se da

  2. To neni zadne zakonceni clanku… jedna se o to, ze bleskovky na hlavni obrazovce (a navody a ostatni texty) maji nastavenou delku 800 znaku a pak se to proste usekne :( obcas to vypada blbe, ale to je redakci system. Staci si dat Cely clanek a vse se zobrazi spravne cele.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).