Domů » Články » Užitečná aplikace: Tweaks2k2.NET

Užitečná aplikace: Tweaks2k2.NET

Tweaks2k2Aplikace Tweaks2k2.NET v sobě skrývá velmi mocný nástroj pro tweakování a nastavování všemožných vlastností systému Windows Mobile. Výčet možností programu je opravdu gigantický. Mezi nejvyhledávanějíší budou asi patřit možnosti jako vypnutí Clear Type, Opakovaný budík, přesměrování Inboxu na paměťovou kartu a další…

Zde si můžete stáhnout Trial verzi (omezenou na tři spuštění). Tento program na poli Windows Mobile zatím nemá konkurenci a můžeme jej jen doporučit.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. shark (neregistrovaný)

    hele to je skvely zakonceni clanku
    „Zde si můžete …“
    kazdej at si domysli co se da

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    To neni zadne zakonceni clanku… jedna se o to, ze bleskovky na hlavni obrazovce (a navody a ostatni texty) maji nastavenou delku 800 znaku a pak se to proste usekne :( obcas to vypada blbe, ale to je redakci system. Staci si dat Cely clanek a vse se zobrazi spravne cele.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *