Unikly první snímky z čistého Wear OS 3. Dočkáme se s Pixel Watch?

990 450 Samsung Galaxy Watch4

Operační systém Wear OS 3 známe pouze v podobě, jakou nám naservíroval Samsung u loňských hodinek Galaxy Watch 4. Nejedná se přitom o čistou verzi systému, neboť Samsung na ni navlékl vlastní kabátek One UI. Jak vypadá hodinková platforma od Googlu ve své přirozené podobě, to ukazují následující screenshoty.

Wear OS 3 bez Google Fit?

Ze snímků je patrné, že se Google pokusí na svůj hodinkový systém částečně aplikovat prostředí Material You ze systému Android. Je to vidět například na grafickém znázornění funkce Asistent Google nebo v aplikaci Zprávy – ta umožňuje napsání nové zprávy a v seznamu konverzací pak vidíte obrázek kontaktu i datum poslední přijaté zprávy.

Na dalších screenshotech můžete získat představu o zobrazení události, hudebního přehrávače YouTube Music, platební aplikace Google Pay nebo krokoměru s ikonou od Fitbitu. Že bychom se dočkali nahrazení aplikace Google Fit?

S čistou podobou platformy Wear OS 3 bychom se mohli setkat na dlouze odkládaných hodinkách Pixel Watch. Termín jejich představení je ale stále ve hvězdách.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku