Domů » Bleskovky » Unikly první parametry hodinek od Googlu, o výrobu se opět postará LG

Unikly první parametry hodinek od Googlu, o výrobu se opět postará LG

O chytrých hodinkách od Googlu se spekuluje již delší dobu, nicméně až doposud jsme o nich nevěděli žádné bližší informace. To opět změnil známý zdroj @evleaks, který zveřejnil jejich stěžejní hardwarové parametry. Podle všeho se můžeme těšit na dotykový IPS displej s úhlopříčkou 1,65“ a rozlišením 280 x 280 pixelů. V útrobách bude tikat blíže nespecifikovaný ARM procesor a 512MB operační paměť. Co se týče interního úložiště, tak to bude schopné pojmout maximálně 4 GB dat.

 
Ilustrační obrázek

O přesném termínu odhalení se zatím vedou pouze dohady, nicméně všechny indicie nahrávájí tomu, že se tak stane při příležitosti konference Google I/O 2014. Klíčovou vlastností chytrých hodinek je pro mnoho uživatelů jejich výdrž, která se u současných modelů pohybuje v řádu několika málo dnů. Doufejme tedy, že se Google na tuto stránku věci zaměří a budoucí majitelé tak nebudou muset každý druhý den hledat nabíječku. Výroba bude probíhat na montážních linkách společnosti LG, která již v minulosti stála za referenčními smartphony Nexus 4 a Nexus 5.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

3 komentářů

 1. PeePay (neregistrovaný)

  TBD procesor? :D :D

  TBD znamena to be determined ;)

 2. vlada (neregistrovaný)

  blíže nespecifikovaný TBD…. vypada divne :) [odkaz]

  • Richard Streit

   Dobrý den, děkuji za upozornění a zároveň se hluboce omlouvám za tak nešťastnou formulaci. V textu je to již samozřejmě opraveno.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).