Domů » Bleskovky » Unikly první obrázky z nové generace prostředí TouchWiz: Dočkáme se u Galaxy S5?

Unikly první obrázky z nové generace prostředí TouchWiz: Dočkáme se u Galaxy S5?

Samsung včera při představení nových tabletů odhalil mírně upravenou podobu uživatelského prostředí TouchWiz a zdá se, že výrazné změny se chystají i v prostředí určeném pro chytré telefony. Na Google+ stránce evleaks se totiž před několika hodinami objevily tři screenshoty, které mají pocházet právě z nové verze prostředí TouchWiz pro smartphony.

Změny jsou patrné na první pohled, na prvních dvou obrazovkách jsou informace z různých aplikací zobrazovány v obdélníkových dlaždicích. Zdá se tedy, že se dočkáme výrazné změny nejen v designu celého prostředí, ale také v rozmístění některých systémových prvků, a kompletně přepracované budou také ikonky. Jedním z prvních smartphonů s novým prostředím TouchWiz by mohl mít očekávaný Samsung Galaxy S5, který bude představený na konci února v Barceloně na veletrhu Mobile World Congress, kde nebude chybět ani naše redakce.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments