Domů » Bleskovky » Unikla testovací verze ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III

Unikla testovací verze ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III

Přestože Samsung ohlásil oficiální update na verzi Android Jelly Bean 4.1. pro model Galaxy S III nejdříve na 29. srpna, jež má proběhnout současně s očekávaným představením nového „tabletofonu“ Galaxy Note 2, na YouTube se objevilo video zachycující testovací beta verzi nové ROM s „Jelly Beanem“.

Android Jelly Bean 4.1

Na níže uvedeném uživatelském videu si všimněte změn, které mají přijít společně s aktualizací; za všechny jmenujme například implementaci funkce Google Now, novou přihlašovací obrazovku při prvním spuštění systému, pozměněnou notifikační lištu a v neposlední řadě i zlepšení celkové plynulosti systému díky vylepšení s názvem Project Butter  s dvojnásobnou snímkovací frekvencí oproti současné verzi Androidu 4.0 (vše běží skutečně jako po másle). Widgety, domovská obrazovka a ostatní funkce se zdají být stejné jako na současném Androidu 4.0. Na závěr doplníme, že nad samotným Androidem najdeme uživatelské prostředí TouchWiz UX. 

Dá se očekávat, že aktualizace bude k dispozici nejdříve pro mezinárodní verzi modelu Galaxy S III, následně bude Jelly Bean distribuován mezi jednotlivé brandované verze u amerických operátorů. V Evropě se můžeme těšit na svižnější verzi systému velmi brzy po oficiálním vydání.

Aktualizováno v 17:00: Na internet unikla testovací verze ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III. Pokud si ji chcete vyzkoušet, přejděte na tento odkaz. ROM nese označení I9300XXDLG4 a pochází z 31. července. Mějte na paměti, že flashování provádíte na vlastní nebezpečí.

Tato zpráva byla odeslána prostřednictvím formuláře pro uživatelské bleskovky. Pojďte s námi také tvořit SmartManii!

Lookynn

6 komentářů

  1. TouchWiz nahradí Nova launcher a bude max. spokojenost. Už se těším. ;)

  2. Pro nedočkavce:-) [odkaz]

  3. Já zatím stahuju tak až nahodím do SGS3 tak se podělím o dojmy :-)

  4. Fion (neregistrovaný)

    Na XDA je už i testovací CM10 s JB 4.1 pro HTC Evo 3D, ale spousta věcí ještě nejede. Každopádně ROM jsem zkusil a to máslo (project butter)je luxusní

  5. PsychX (neregistrovaný)

    Tak zatial to vyzera super. romka je krasne rychly a celkovo system je vyrazne sviznejsi. Jedna vec ktoru je treba spravit po nainstalovani je nainstalovat CWM a nahodit tam este driver pre modem ktory v romke nieje obsiahnuty

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).