Unikla testovací verze ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III

Přestože Samsung ohlásil oficiální update na verzi Android Jelly Bean 4.1. pro model Galaxy S III nejdříve na 29. srpna, jež má proběhnout současně s očekávaným představením nového „tabletofonu“ Galaxy Note 2, na YouTube se objevilo video zachycující testovací beta verzi nové ROM s „Jelly Beanem“.

Android Jelly Bean 4.1

Na níže uvedeném uživatelském videu si všimněte změn, které mají přijít společně s aktualizací; za všechny jmenujme například implementaci funkce Google Now, novou přihlašovací obrazovku při prvním spuštění systému, pozměněnou notifikační lištu a v neposlední řadě i zlepšení celkové plynulosti systému díky vylepšení s názvem Project Butter  s dvojnásobnou snímkovací frekvencí oproti současné verzi Androidu 4.0 (vše běží skutečně jako po másle). Widgety, domovská obrazovka a ostatní funkce se zdají být stejné jako na současném Androidu 4.0. Na závěr doplníme, že nad samotným Androidem najdeme uživatelské prostředí TouchWiz UX. 

Dá se očekávat, že aktualizace bude k dispozici nejdříve pro mezinárodní verzi modelu Galaxy S III, následně bude Jelly Bean distribuován mezi jednotlivé brandované verze u amerických operátorů. V Evropě se můžeme těšit na svižnější verzi systému velmi brzy po oficiálním vydání.

Aktualizováno v 17:00: Na internet unikla testovací verze ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III. Pokud si ji chcete vyzkoušet, přejděte na tento odkaz. ROM nese označení I9300XXDLG4 a pochází z 31. července. Mějte na paměti, že flashování provádíte na vlastní nebezpečí.

Tato zpráva byla odeslána prostřednictvím formuláře pro uživatelské bleskovky. Pojďte s námi také tvořit SmartManii!

Autor článku blank
Lookynn

Kapitoly článku