Domů » Bleskovky » Unikla testovací verze ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III

Unikla testovací verze ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III

Přestože Samsung ohlásil oficiální update na verzi Android Jelly Bean 4.1. pro model Galaxy S III nejdříve na 29. srpna, jež má proběhnout současně s očekávaným představením nového „tabletofonu“ Galaxy Note 2, na YouTube se objevilo video zachycující testovací beta verzi nové ROM s „Jelly Beanem“.

Android Jelly Bean 4.1

Na níže uvedeném uživatelském videu si všimněte změn, které mají přijít společně s aktualizací; za všechny jmenujme například implementaci funkce Google Now, novou přihlašovací obrazovku při prvním spuštění systému, pozměněnou notifikační lištu a v neposlední řadě i zlepšení celkové plynulosti systému díky vylepšení s názvem Project Butter  s dvojnásobnou snímkovací frekvencí oproti současné verzi Androidu 4.0 (vše běží skutečně jako po másle). Widgety, domovská obrazovka a ostatní funkce se zdají být stejné jako na současném Androidu 4.0. Na závěr doplníme, že nad samotným Androidem najdeme uživatelské prostředí TouchWiz UX. 

Jelly Bean 4.1.1 Samsung Galaxy SIII i9300XADLG4

Dá se očekávat, že aktualizace bude k dispozici nejdříve pro mezinárodní verzi modelu Galaxy S III, následně bude Jelly Bean distribuován mezi jednotlivé brandované verze u amerických operátorů. V Evropě se můžeme těšit na svižnější verzi systému velmi brzy po oficiálním vydání.

Aktualizováno v 17:00: Na internet unikla testovací verze ROM s Androidem 4.1.1 pro Galaxy S III. Pokud si ji chcete vyzkoušet, přejděte na tento odkaz. ROM nese označení I9300XXDLG4 a pochází z 31. července. Mějte na paměti, že flashování provádíte na vlastní nebezpečí.

Tato zpráva byla odeslána prostřednictvím formuláře pro uživatelské bleskovky. Pojďte s námi také tvořit SmartManii!

Lookynn

6 komentářů

  1. TouchWiz nahradí Nova launcher a bude max. spokojenost. Už se těším. ;)

  2. Pro nedočkavce:-) [odkaz]

  3. Já zatím stahuju tak až nahodím do SGS3 tak se podělím o dojmy :-)

  4. Fion (neregistrovaný)

    Na XDA je už i testovací CM10 s JB 4.1 pro HTC Evo 3D, ale spousta věcí ještě nejede. Každopádně ROM jsem zkusil a to máslo (project butter)je luxusní

  5. PsychX (neregistrovaný)

    Tak zatial to vyzera super. romka je krasne rychly a celkovo system je vyrazne sviznejsi. Jedna vec ktoru je treba spravit po nainstalovani je nainstalovat CWM a nahodit tam este driver pre modem ktory v romke nieje obsiahnuty

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).