Domů » Bleskovky » Uniká podoba LG LV5. Půjde o nemodulární variantu LG G5

Uniká podoba LG LV5. Půjde o nemodulární variantu LG G5

Jihokorejská společnost LG se pravděpodobně chystá osvěžit model G5, který bohužel moc prodejních úspěchů nesklidil. Nová verze má nést označení LV5 a podle uniklých snímků a prvotních informací se bude jednat o nemodulární variantu „gé pětky“.

Ačkoliv zatím nic bližšího o specifikacích nevíme, snímky od Steva Hemmerstoffera (@OnLeaks) prozrazují alespoň přítomnost čtečky otisků prstů, a také polohu a vzhled přisvětlovací diody a fotoaparátu.

lg-lv5
Vzhled LG LV5

Další informace naznačují, že by šasi telefonu mělo být z tvrzeného plastu a baterie by měla být uživatelsky vyměnitelná. Nic dalšího bohužel nevíme a není ani jasné, na jakých trzích se telefon nakonec objeví.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

8 komentářů

 1. Tak hlavne at se uz zacne prodavat V20 i v Evrope …

 2. Mám LG G2 a stále nemohu najít náhradu… pokukoval jsem po G4 která je vadná, V10 na kterou není CM a V20 je obrovská, G5 byl jasný propadák už při představení a toto ja takové zaoblené jak vajco :D tak snad G6

  • Proč by mela bejt g4 vadna?mám už ji skoro rok a nedam na ni dopustit.kam se na ni hrabou jiný droidí krámy,je to top foun…

   • potvrdzujem , tiez mam LG G4 dual , nedam na neho dopustit , je to svizny , odladeny fon

  • Najít náhradu za G2 bohužel nejde (má-li to být výměna, kde člověk spíš neztratí než získá)… Nic tak kompaktního (při rozumné velikosti displeje) ani neexistuje a to už vůbec ne, v řadách LG. Jakýmkoli upgradem totiž získáš jen větší, těžčí telefon s menší výdrží, který nebude umět nic, co nemá G2, akorát za něj vysypeš hromadu peněz. Vypadá to jako cesta zpátky, ale je to tak. Nepodléhej vymývání mozku (rozuměj marketing) a peníze pro sebe použij lépe.

   • dlouho funguju na CM13 a dočkám se snad i CM14 i když to bude nějakou dobu trvat… výdrž stále slušná… snad se objeví nějaký zajímavý model… chtělo by to nějaký slušný nexus alias pixel ale neurodilo se :(

   • Pokud pouzivas CM, tak je jedno jestli na Nexus/Pixelu nebo na LG

 3. Tak já koupil G5 v německu za 11 tisic, a jsem maximalne spokojenej???? jen mne mrzi ta V20 ze se tu pravdepodobne ani neobjevi???? jen by mne zajimalo kdy prijde aktulizace na 7.0

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).