Domů » Bleskovky » Uniformovaná policistka ukradla AirPods v Apple Storu, kde si předtím nechala opravit iPhone

Uniformovaná policistka ukradla AirPods v Apple Storu, kde si předtím nechala opravit iPhone

Jablečná sluchátka AirPods jsou evidentně i rok po uvedení natolik žhavým zbožím, že ho někteří neváhají za bílého dne krást přímo z Apple Storu. To by ovšem ještě nebylo nic tak zvláštního, co je však už značně nestandardní, je fakt, že sluchátka odcizila uniformovaná policistka. A to prosím ještě poté, co si v obchodě zadala opravu osobního iPhonu.

Celá událost v neworleanském obchodu začala zcela neškodně. Čtyřiadvacetiletá policistka v uniformě v Apple Storu odevzdala k opravě svůj telefon a před odchodem si od zaměstnance ještě nechala předvést sluchátka AirPods. Podle tvrzení prodavače se je následně rozhodla nezakoupit a dále si prohlížela vystavené zboží. Po nějaké době však dle očitých svědků sluchátka sebrala a z obchodu odešla.

Apple Store na místo samozřejmě zavolal policii, ovšem jejich kolegyně již stihla obchodní středisko opustit. Vzhledem k tomu, že ale předtím zaměstnancům předala svůj osobní iPhone, identifikace nebyla nikterak náročná. Právní postih sice nehrozí nijak zásadní, avšak čin policistku již stál její téměř dvouletou kariéru, byla pochopitelně propuštěna.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments