Domů » Bleskovky » UniCredit Bank nově podporuje přihlašování do mobilní aplikace skrze otisk prstu

UniCredit Bank nově podporuje přihlašování do mobilní aplikace skrze otisk prstu

UniCredit Bank pro své klienty připravila několik novinek v mobilních aplikacích Smart Banking a Smart klíč pro Android a iOS. Mezi tu nejhlavnější patří možnost přihlásit se do aplikace skrze otisk prstu namísto klasického zadávání PIN kódu. Mobilní aplikace pro obě platformy rovněž přichází se zcela novým grafickým prostředím.

  

Pro zajištění ochrany osobních údajů aplikace využívají technologie otisků prstů, které má uživatel uložené přímo v zařízení, otisky se neukládají ani neposílají na server banky či výrobce zařízení. V tuto chvíli lze přihlašování využít na iPhone 5s, 6 a 6 Plus s iOS 8.1.1 nebo vyšším, a na Android telefonech a tabletech značky Samsung (Galaxy S5, S6, S6 edge, Note 4…) s integrovanou čtečkou otisků prstů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. MoB (neregistrovaný)

    Nový design se povedl, ale dost mi chybí podpora pro QR kódy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).