Domů » Bleskovky » Ukecaný kocour Tom už dorazil i na Windows Phone

Ukecaný kocour Tom už dorazil i na Windows Phone

Aplikaci Talking Tom Cat, ve které po vás kocour vtipným hlasem opakuje vše co řeknete, asi není potřeba nikomu představovat. Tahle hříčka získala na Androidu a iOS desítky milionů stažení a téměř 600 000 hodnocení. Talking Tom nyní přichází i ve verzi pro Windows Phone a garantujeme vám, že s touhle blbinkou své ratolesti zabavíte na hodně dlouhou dobu; a legrace si s ní užijete i mezi dospělými. Kocour také reaguje na různé dotyky, a opět k tomu nezapomene přidat nějakou veselou hlášku. Talking Tom Cat pro Windows Phone je k dispozici zcela zdarma  a stahovat jej můžete na Marketplace.

-

Tip: Doporučujeme vyzkoušet také aplikaci Cleverbot, se kterou můžete konverzovat a ptát se jí téměř na cokoliv. Cleverbot je vlastně taková Siri pro Windows Phone.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. Chci těch 20 vteřin strávených s touto aplikací vrátit zpět.

  • Jjjj (neregistrovaný)

   Chci tech 5 vterin straveni cteni tohoto komentare vratit zpet.

  • Můžu věnovat kurs čtení, aby to příště netrvalo tak dlouho.

 2. Miroslav Havlíček

  Nevím, jak je tomu na ostatních WP telefonech první generace, ale na HTC 7 Trophy grafika řádně nestíhá, takže je to bohužel nepoužitelné.

  • Mudrc (neregistrovaný)

   No me to na HTC 7 Pro to docela jede, je to jen mirne opozdene…

  • Nedalo me to a ten nesmyl jsem vyzkousel..Na Lumi 800 i HTC Titan tez mirne opozdene..

  • Na Androidu i N9 to bezi znatelne lepe.

  • ano aj na low-ende huawei sonic s 600vkou procakom to ide bez zasekov a plynulo.

  • No prave,neni to prvni a jedina aplikace,ktera bezi na WP hure nez na konkurencnich platformach..

 3. Tak jsem to stáhnul, zkusil, a opravdu to jde trochu „zpomaleně“. Ale připisoval bych to spíše špatné optimalizaci (nebo tomu, jak to všechno neustále odposlouchává)…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).