Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Ukecaný kocour Tom už dorazil i na Windows Phone

Ukecaný kocour Tom už dorazil i na Windows Phone

Aplikaci Talking Tom Cat, ve které po vás kocour vtipným hlasem opakuje vše co řeknete, asi není potřeba nikomu představovat. Tahle hříčka získala na Androidu a iOS desítky milionů stažení a téměř 600 000 hodnocení. Talking Tom nyní přichází i ve verzi pro Windows Phone a garantujeme vám, že s touhle blbinkou své ratolesti zabavíte na hodně dlouhou dobu; a legrace si s ní užijete i mezi dospělými. Kocour také reaguje na různé dotyky, a opět k tomu nezapomene přidat nějakou veselou hlášku. Talking Tom Cat pro Windows Phone je k dispozici zcela zdarma  a stahovat jej můžete na Marketplace.

-

Tip: Doporučujeme vyzkoušet také aplikaci Cleverbot, se kterou můžete konverzovat a ptát se jí téměř na cokoliv. Cleverbot je vlastně taková Siri pro Windows Phone.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

  1. dwbmb (neregistrovaný)

    Chci těch 20 vteřin strávených s touto aplikací vrátit zpět.

  2. Miroslav Havlíček (neregistrovaný)

    Nevím, jak je tomu na ostatních WP telefonech první generace, ale na HTC 7 Trophy grafika řádně nestíhá, takže je to bohužel nepoužitelné.

  3. Pacikx (neregistrovaný)

    Tak jsem to stáhnul, zkusil, a opravdu to jde trochu „zpomaleně“. Ale připisoval bych to spíše špatné optimalizaci (nebo tomu, jak to všechno neustále odposlouchává)…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel