Jeden z nejoblíbenejších a nejlépe hodnocených alternativních launcherů pro telefony s Androidem si nyní můžete stáhnout v obchodě Google Play za přijemných 20 Kč. Díky vánoční akci tak ušetříte za plnou verzi Nova Launcheru zhruba stokorunu.
Nova Launcher nabízí nepřeberné množství možností, jak si upravit vzhled, animace, ikony a mnoho dalších prvků. Široké možnosti jsou k dispozici i v neplacené verzi, pokud si tedy nejste jisti, zda vám aplikace bude vyhovovat, můžete ji zdarma vyzkoušet, a poté se případně rozhodnout k nákupu. Akce platí až do Nového roku, od 2. ledna již bude k dispozici opět za 5 dolarů, tedy za více než 125 Kč.
preco mi to v obchode ukazovalo 0,5€ ale pri samotnom nakupe 0,99$ a 0,97 mi strhlo z uctu?
[odkaz]
Frustrace?
Tenhle Louncher je nejlepší. Bohužel mám Lenovo Vibe P1 a s ním si nějak nerozumí.
Zkuste Apex, je téměř stejný jako Nova, je ale dražší. Mám také vibe P1 pro.
Děkuji za tip, určitě zkusím. Zeptám se, umí Apex u ikon správně zobrazovat počet nepřijatých hovorů, nepřečtených zpráv, atd.
Tak v základu to Apex pro nemá, ale v nastavení je odkaz na stáhnutí Apex notifier, jenže ten je v angličtině a to já neovládám a nevím jak to nastavit. Mrkněte do Obchodu Play na tu apku, jestli něco nevyčtete!
Děkuji za radu.
Byly doby kdy jsme zkoušel všechny možné launchery, abych nakonec nainstaloval google launcher a u toho taky zůstal.
Nějak jsem si zvykl na řešení od mrkvosoftu… Arrow + Next … buď ten nebo implicitní. No
Pořídil jsem si první telefon s Androidem (doposud jen WM a WP). Koupil jsem si tedy launcher a nyní začínám tápat. Na úvodní obrazovce chci mít zobrazený čas a datum. V Gadgetech jsou jen nějaké ručičkové. Je nějaká možnost tam dostat nějaký jiný gadget?