Domů » Bleskovky » Udělejte si na Vánoce radost: Nova Launcher je nyní za hubičku

Udělejte si na Vánoce radost: Nova Launcher je nyní za hubičku

Jeden z nejoblíbenejších a nejlépe hodnocených alternativních launcherů pro telefony s Androidem si nyní můžete stáhnout v obchodě Google Play za přijemných 20 Kč. Díky vánoční akci tak ušetříte za plnou verzi Nova Launcheru zhruba stokorunu.

nova_launcher

Nova Launcher nabízí nepřeberné množství možností, jak si upravit vzhled, animace, ikony a mnoho dalších prvků. Široké možnosti jsou k dispozici i v neplacené verzi, pokud si tedy nejste jisti, zda vám aplikace bude vyhovovat, můžete ji zdarma vyzkoušet, a poté se případně rozhodnout k nákupu. Akce platí až do Nového roku, od 2. ledna již bude k dispozici opět za 5 dolarů, tedy za více než 125 Kč.

Nova Launcher Prime
Cena: 149,00 Kč

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

11 komentářů

 1. preco mi to v obchode ukazovalo 0,5€ ale pri samotnom nakupe 0,99$ a 0,97 mi strhlo z uctu?

 2. Tenhle Louncher je nejlepší. Bohužel mám Lenovo Vibe P1 a s ním si nějak nerozumí.

  • Zkuste Apex, je téměř stejný jako Nova, je ale dražší. Mám také vibe P1 pro.

   • Děkuji za tip, určitě zkusím. Zeptám se, umí Apex u ikon správně zobrazovat počet nepřijatých hovorů, nepřečtených zpráv, atd.

   • Tak v základu to Apex pro nemá, ale v nastavení je odkaz na stáhnutí Apex notifier, jenže ten je v angličtině a to já neovládám a nevím jak to nastavit. Mrkněte do Obchodu Play na tu apku, jestli něco nevyčtete!

   • Děkuji za radu.

 3. Byly doby kdy jsme zkoušel všechny možné launchery, abych nakonec nainstaloval google launcher a u toho taky zůstal.

 4. Nějak jsem si zvykl na řešení od mrkvosoftu… Arrow + Next … buď ten nebo implicitní. No

 5. Pořídil jsem si první telefon s Androidem (doposud jen WM a WP). Koupil jsem si tedy launcher a nyní začínám tápat. Na úvodní obrazovce chci mít zobrazený čas a datum. V Gadgetech jsou jen nějaké ručičkové. Je nějaká možnost tam dostat nějaký jiný gadget?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).