Cena:

Ubisoft se pochlubil prvními záběry z vikingského Assassin’s Creed Valhalla

assassins creed valhalla

Microsoft včera uspořádal digitální konferenci Inside Xbox, na níž ukazoval první hry pro Xbox Series X. Mezi účastníky nechyběl ani Ubisoft, který už s předstihem sliboval první ochutnávku gameplaye z nedávno oznámeného Assassin’s Creed Valhalla. Někteří fanoušci sice očekávali delší ukázku nepřerušované hratelnosti, francouzský vydavatel jim však nakonec naservíroval přibližně 90vteřinový sestřih z enginu hry. I ten ale rozhodně stojí za zhlédnutí.

assassins creed valhalla

Připomeňme, že na vývoji se podílí rekordních 15 studií Ubisoftu z celého světa v čele s pobočkou v Montrealu. Nový díl populární série zavede hráče do raně středověké Anglie, kde se v kůži Vikinga jménem Eivor pokusí začít nový život po opuštění Norska. Vývojáři slibují pohlcující příběh plný plastických postav, mezi nimiž nebude chybět ani panovník Alfréd Veliký. Po vzoru předchozích dvou dílů (Origins a Odyssey) se vrací RPG prvky a tentokrát se mohou hráči těšit také na správu vlastní vikingské osady.

Assassin’s Creed Valhalla: First Look Gameplay Trailer

Hra vyjde v posledním čtvrtletí letošního roku na PC (Uplay a Epic Games Store), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a objeví se i na streamovací platformě Stadia.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.