Domů » Bleskovky » A je tu: vyšel Super Mario Run pro Android

A je tu: vyšel Super Mario Run pro Android

Na Google Play se právě objevila ke stažení očekávaná hra Super Mario Run. Ta je k dispozici zdarma (platí pro první čtyři levely), ale pro zpřístupnění všech úrovní a herních módů budete muset zaplatit 270 Kč.

Super Mario Run
Cena: zdarma

mariorun_android

Původní článek

Společnost Nintendo v loňském roce zaznamenala velký úspěch s mobilními hrami Pokémon GO a Super Mario Run. První jmenovaná byla hitem loňského léta, druhá vyšla v prosinci na iOS a za pouhé tři dny si ji nainstalovaly miliony hráčů na téměř 40 milionů zařízení.

Majitelé zařízení s Androidem na nového Super Maria zatím stále čekají, nicméně nyní už víme, kdy bude hra pro tuto platformu konečně také dostupná. Americká pobočka Nintenda na twitteru potvrdila termín vydání na čtvrtek 23. března. Předregistrovat na Google Play se můžete zde.

Super Mario Run: nostalgie pro otrlé (recenze)

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. Jenom sranda ze dohrajete prvni 3 kola a pak musite zacvakat 270Kč :D :D :D za full verzi. :O

  2. To je docela ostuda vydat článek s tolika chybami.

  3. Strasna kravina pro male deti.

  4. Jako malý jsem na Mariovi ujížděl, ale tohle je takový divný kočkopes. Tohle se jim vážně nepovedlo a prachy jim za tohle vážně nedám.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).