Domů » Bleskovky » Trust má novou powerbanku. S rychlým nabíjením a USB-C

Trust má novou powerbanku. S rychlým nabíjením a USB-C

Značka Trust představila zbrusu novou powerbanku s názvem Omni. Ta nabízí kapacitu 10 000 mAh, disponuje USB-C konektorem a podporuje rychlé dobíjení Qualcomm Quick Charge 3.0.

Powerbanka má rozměry 138 x 63 x 22 mm a hmotnost 277 gramů. Je vyvedena v matných odstínech šedé. Na těle najdeme tlačítko pro zapnutí a LED diody indikující stav baterie, případně probíhající napájení. Omni umožňuje rychlé nabíjení prostřednictvím portu USB-C s hodnotami 3 A/15 W, resp. portu USB s integrovanou technologií Quick Charge 3.0 s výstupem až 18 W, nebo nabíjení nekompatibilních zařízení standardním výstupem 2,4 A / 12 W. Zpětné nabíjení powerbanky je realizováno přes USB-C, respektive microUSB s nabíjecím proudem 2,5 A. Nezapomnělo se ani na inteligentní ochranný systém pro bezpečné a rychlé nabíjení.

Kapacita 10 000 mAh ukrytá v pěti 2 000 mAh článcích poskytuje podle informací od výrobce energii pro zhruba 40 hodin provozu mobilních telefonů, nebo 15 hodin provozu pro tablety, v závislosti na typu zařízení. Kromě dodatečné energie disponuje také LED svítilnou. Součástí balení jsou kabely microUSB a USB-C.

Doporučená koncová cena powerbanky byla stanovena na 1 099 Kč včetně DPH, respektive 39,99 eur na Slovensku.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).