Domů » Články » Transport Tycoon Deluxe konečně v Landscape verzi pro zařízení s VGA displeji

Transport Tycoon Deluxe konečně v Landscape verzi pro zařízení s VGA displeji

Transport Tycoon DeluxeVelmi rád si krátím na svém Qteku 9000 volné chvíle hraním Transport Tycoona Deluxe. Donedávna však existovala pouze VGA verze, která běhala v klasickém Portrait režimu. Po dlouhé době jsem zavítal na stránky autorů portace, a milým překvapením mi byl nový build R4451 (verze 0.4.7), který konečně funguje i v landscape režimu.

Aktuální build jsem testoval pouze na VGA zařízení s WM5.0, ale fungovat by měla i na WM2003/SE.

Novou verzi 0.4.7 pro zařízení s VGA displeji stahujte z naší Download sekce. Pokud nevlastníte VGA zařízení, můžete si stáhnout klasickou QVGA verzi, která je určena pro Windows Mobile 2002,2003/SE a 5.0.

Screenshoty z landscape VGA verze
1 2
Tip: Klikněte na obrázek pro zobrazení jeho plné velikosti

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Mat tak VGA, tak isto hram cele dni…

  2. To je supr,jenda z nejlepsich her.mam prosbu kde sezenu ty soubory z puvodní hry,kdyz jsem ji uz vymazal?diky

  3. Na tuto hru si pamatam zo str.skoly,z cias 386ky. Som zavidel kamosovi,co mal P120 jak mu to ide plynulo,ked mne to po pixeloch vykreslovalo. No a pred 2 rokmi som to mal v MDA II. Mat tak VGA… ops:

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).