Domů » Bleskovky » Trancefusion už brzy nabídne vlastní aplikaci pro Android a iOS

Trancefusion už brzy nabídne vlastní aplikaci pro Android a iOS

Všichni fanoušci taneční hudby se již určitě nemohou dočkat jarní Trancefusion, kde se na dvou hlavních pódiích představí šestnáct zvučných jmen, dvě šarmantní zpěvačky, úchvatné efekty a tématické vizualizace. A to ještě není všechno, Trancefusion tým si pro vás letos přichystal opravdu vychytanou novinku v podobě mobilní aplikace, která nabídne spoustu užitečných informací a také i něco navíc. 

V záložce info se dozvíte detailní informace k akci, nebude chybět přehledná mapa celého areálu, stejně tak jako přímé propojení s Google Maps. V sekci Line  – up budete kromě přehledu o časovém rozvržení celé akce mít také možnost vybrat si své oblíbené Dje, které nechcete ten večer propásnout. Aplikace Vás vždy před nastoupením Vašich favoritů upozorní a už se Vám nestane, že byste nestihli začátek jejich setu.

 

V průběhu celé akce budete mít jedinečnou příležitost být ještě větší součástí celé party a ovlivňovat její průběh. Při setech jednotlivých djs budete moci hodnotit jejich výkony přímo v reálném čase a zároveň můžete virtuálně sledovat, jaká atmosféra panuje na ostatních stageích.  


Trailer na nadcházející díl…

V neposlední řadě budou moci uživatelé aplikace využít různých benefitů, které pro ně budou připraveny. Aplikace bude podporovat operační systémy iOS 5.0 a vyšší a samozřejmě také Android 2.2+. Datum jejího zveřejnění zatím ještě není známé, proto sledujte webové stránky akce, Facebook a událost Trancefusion – Ocean of Love. Nicméně jak se nám podařilo zjistit, aplikace by měla být k dispozici v nejbližších dnech.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Mathew (neregistrovaný)

    Vypadá to pěkně. Na TFS se chystám tak snad ta aplikace bude do té doby uvolněna. Objeví se tady recenze?

    • Dobrý den, aplikace by prý měla být dostupná v nejbližších dnech (pokud nebude problém při schvalování do jednotlivých obchodů)

  2. Janča (neregistrovaný)

    dobrej napad, chvalim poradatele akce ze nabidnou i mobilni aplikaci. hlavne profily djs prijdou vhod. bude aplikace zdarma nebo placena?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).