Domů » Bleskovky » Trancefusion už brzy nabídne vlastní aplikaci pro Android a iOS

Trancefusion už brzy nabídne vlastní aplikaci pro Android a iOS

Všichni fanoušci taneční hudby se již určitě nemohou dočkat jarní Trancefusion, kde se na dvou hlavních pódiích představí šestnáct zvučných jmen, dvě šarmantní zpěvačky, úchvatné efekty a tématické vizualizace. A to ještě není všechno, Trancefusion tým si pro vás letos přichystal opravdu vychytanou novinku v podobě mobilní aplikace, která nabídne spoustu užitečných informací a také i něco navíc. 

V záložce info se dozvíte detailní informace k akci, nebude chybět přehledná mapa celého areálu, stejně tak jako přímé propojení s Google Maps. V sekci Line  – up budete kromě přehledu o časovém rozvržení celé akce mít také možnost vybrat si své oblíbené Dje, které nechcete ten večer propásnout. Aplikace Vás vždy před nastoupením Vašich favoritů upozorní a už se Vám nestane, že byste nestihli začátek jejich setu.

 

V průběhu celé akce budete mít jedinečnou příležitost být ještě větší součástí celé party a ovlivňovat její průběh. Při setech jednotlivých djs budete moci hodnotit jejich výkony přímo v reálném čase a zároveň můžete virtuálně sledovat, jaká atmosféra panuje na ostatních stageích.  


Trailer na nadcházející díl…

V neposlední řadě budou moci uživatelé aplikace využít různých benefitů, které pro ně budou připraveny. Aplikace bude podporovat operační systémy iOS 5.0 a vyšší a samozřejmě také Android 2.2+. Datum jejího zveřejnění zatím ještě není známé, proto sledujte webové stránky akce, Facebook a událost Trancefusion – Ocean of Love. Nicméně jak se nám podařilo zjistit, aplikace by měla být k dispozici v nejbližších dnech.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Mathew (neregistrovaný)

    Vypadá to pěkně. Na TFS se chystám tak snad ta aplikace bude do té doby uvolněna. Objeví se tady recenze?

  2. Janča (neregistrovaný)

    dobrej napad, chvalim poradatele akce ze nabidnou i mobilni aplikaci. hlavne profily djs prijdou vhod. bude aplikace zdarma nebo placena?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).