Domů » Bleskovky » TouchWiz UX z Galaxy S III dostupné i pro Galaxy S II a Galaxy Note

TouchWiz UX z Galaxy S III dostupné i pro Galaxy S II a Galaxy Note

Samsung Galaxy S III se může pochlubit novou verzí uživatelského prostředí TouchWiz UX, která zřejmě na starší modely Galaxy S II či Galaxy Note nebude oficiální cestou dostupná. Uživatelská komunita ale nikdy nespí a neoficiální cestou můžete novou verzi TouchWiz UX dostat i na výše jmenovaná zařízení. Ke spuštění je samozřejmě nutné, abyste měli Android ve verzi 4.0, na 2.3.x TouchWiz UX nefunguje. Před malou chvílí se na Xda-developers dokonce objevila upravená verze pro Galaxy Nexus. Vlastníte-li některé z uvedených zařízení a chcete si novou verzi prostředí od Samsungu vyzkoušet, pokračujte na následující odkazy:

Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy Note (zatím pouze jako customROM)
Samsung Galaxy Nexus

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

 1. Havris (neregistrovaný)

  Jen bych doplnil že pro Galaxy S je již také :) na CM9 viz

  [odkaz]

  Už jej zkouším :)

 2. Potešila by ma možnosť úplne ho vypnúť….

 3. spendl (neregistrovaný)

  Předpokládám že je třeba mít ROM verzi systému. Je to pravda?

 4. spendl (neregistrovaný)

  Teda u sII. Protože sem viděl na těch odkazujících stránkách toto:Work only on ICS Roms!

 5. Chci se zeptat,jestli je to složité?Mám galaxy Note a nejsem zrovna odborník,stačí stáhnout ten soubor co na té stránce je?

 6. sekec (neregistrovaný)

  na ICS to bezi uplne paradne a lehci instalace uz nemuze byt. Bohuzel je problem s widgetama. Kdo si mysli, ze jsou widgety na twitter, poweramp, fb… tak se plete. Zacinam hledat na XDA. Chvili pockat, az autori zapracuji a hned to opet nahazuji.

 7. N76 (neregistrovaný)

  Zdravím, jsem taky amatér a rád bych vyzkoušel. Nechci ale nic podělat. Mám origo SGS2 ROM ICS a nevím kde ty dvě složky (META-INF a system) nakopírovat. Poradíte prosím?

 8. NeoPlex (neregistrovaný)

  N76 ten se zip se nerozbaluje:-) ale flashuje pres cwm. Tzn musis byt root, coz zrejme nejsi a nejdriv bych neco nastudoval nez zacnes..

 9. sekec (neregistrovaný)

  Neoplex nema pravdu. Rozjel jsem to bez rootu s origo rom od O2. Nakopirujes si to do mobilu a ve slozce system otevres slozku app, kde mas apk aplikaci. Nainstalujes a restartujes mobil. Pri startu se ti to da zvolit mezi starym a novym prostredim. Pokud te nove prestane bavit, tak ho muzes normalne odinstalovat (klasicky jakoukoli jinou app). Na XDA si muzes stahnout i nove widgety u nekterych aplikaci. Takze klasicke apk.

 10. N76 (neregistrovaný)

  Ano SEKEC má pravdu, opravdu to takhle šlo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).