Domů » Bleskovky » Tohle se jen tak nevidí: leaker zveřejnil fotku Note 10. Vyfotil ji novým iPhonem

Tohle se jen tak nevidí: leaker zveřejnil fotku Note 10. Vyfotil ji novým iPhonem

Opravdu husarský kousek se podařil neznámému leakerovi. Jeho fotografie kvůli ochraně zveřejnil jiný leaker, který je v technologickém světě velmi dobře známý – jde o IceUniverse. Při prvním pohledu na fotografie se veškerá pozornost soustředí na Samsung Galaxy Note 10+, který bude oficiálně představen už příští týden.

Při podrobnějším zkoumání si ale nelze nevšimnout tajemného smartphonu v odlesku – tím byly fotografie Note10+ pořízeny a jak IceUniverse píše, jedná se o iPhone XR (2019), který má být oficiálně představen až v září.

Nepřehlédněte – Samsung Galaxy Note 10: skvělý v každém směru (první dojmy)

Hardwarové parametry Samsung Galaxy Note 10+
Systém: Android 10
Rozměry: 162,3 x 77,1 x 7,9 mm, Hmotnost: 198 gramů
Čipset: Exynos 9825, octa-core, 2,7GHz + 2,4 GHZ + 1,4GHz
RAM: 12 GB, Interní paměť: 256 GB, Pam. karta:
Displej: Dynamic AMOLED, 6,8", Quad HD+, 1440 × 3040 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 10 Mpx, (f/2.2) 4K video, HDR10+
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 4300 mAh Li-Ion, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Snímky zřejmě pořídil zaměstnanec operátora

Je velice pravděpodobné, že fotografie pořídil například zaměstnanec nějakého operátora. Ti mají často s velkým předstihem k dispozici prototypy připravovaných smartphonů kvůli tomu, aby mohli otestovat jejich chování v síti. Ostatně, jedno takové centrum má přímo v Praze i T-Mobile (naši reportáž naleznete zde).

Finální design iPhone XR (2019) by měl mít mírně odlišný od toho, který vidíme v odrazu. Na prototypu je jasně vidět maskování loga Apple kruhovým objektem a stejně tak přelepení prostoru s fotoaparáty. Letošní iPhone XR má opět přijít v pestrých barevných variantách – hovoří se o žluté, modré či červené.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

21 komentářů

 1. Tyhle „úniky“…. Tomu ještě někdo věří? Vše je řízené, aby se zákazníci těšili a neprchli ke konkurenci.

  • No že by zrovna Note a iPhone měly konkurenci… ?

   • U Notu souhlasím, kdo jiný nabízí stylus v těle smartphonu, ale s tím iPhonem to už tak vlažné není, prakticky každá vlajka je konkurencí.

   • Kdo jiný nabízí vlajku (nevím proč je tedy tématem vlajka) s iOS?

   • Pro Apple zvládnout něco jako Note je jen vzdálený několikaletý sen.

   • Proč je tématem iOS? Vlajka je tématem, protože jen vlajky konkurují iPhonům, pokud se tedy nebudeme bavit o Xr. Nebo snad máš pocit, že iPhonům konkurují střední třídy?

   • Mara (neregistrovaný): Dovolím si tvrdit, že učeň mistra už dávno překonal, viz iPad (Pro), tam Samsung prakticky přenechal pozici Apple a jen sekunduje.

    shepii (neregistrovaný): Hmm, máš to nějak zmatené. Ani zde se asi radši nebudeme pouštět do složitějších věcí. Zatím jsi tedy jen stínem Mentyho, takhle dnes tu speciální třídu snad ani nebudeme otevírat.

   • uni: Jojo, protože iPad je „něco jako note“. Máš pravdu, radši už dnes přestaň, nebo se strapníš ještě víc…

   • shepii (neregistrovaný): Tak jo, dnes tu třídu přeci jen otevřeme:
    [odkaz]

   • uni: Článek je věnovaný dvěma smartphonům – Notu a Xr, všichni včetně tebe („No že by zrovna Note a iPhone měly konkurenci…“) tady tedy evidentně Notem myslí smartphone. Jen tys zase napsal blbost a teď se to snažíš neúspěšně zahrát jako žes myslel tablet. Demence je ale bohužel na tvé straně, z toho se nevykroutíš… ;)

   • shepii (neregistrovaný): Tak ještě jednou:) Pisatel si stěžoval, že by se Apple nezmůže na Note. Já jsem napsal, že Apple dávno jede v „Note“, jen v tabletí verzi a zkrátka to nezmenšil na velikost telefonu. Ale ne, Apple opravdu nemá problém mít „Note“ ;)

   • uni: Takže nejen že tomu nerozumíš, ale ješte píšeš mimo téma. Tak si to měl napsat rovnou a mohli jsme si ušetřit čas nesmyslným tlacháním. :)

  • To je pěkná blbost, hypovat lidi na úniky. Je vidět, že marketingu a tomu jak to v téhle branži chodí moc nerozumíš. V 99% jsou úniky naprosto nežádoucí, zvláště, když máš připravenou akci a hype ti zkazí nějaké leaky retardy, co se snaží být zajímavý. Jediné, kdy se leaky používají je v případě, že naopak potřebuješ lidi na produkt připravit a chceš odblokovat negativní odezvu. Tj. když si nejsi jistý, jak budou lidi na produkt reagovat, vypustíš ho dopředu jako leak. Lidi si tak nějak zanadávaj a s negativními vlastnostmi se seznámí dopředu. Během samotné předváděčky pak absolutně neexistuje kritické uvažování, protože to už se odehrálo předtím. Mozek ti řekne „Jo, je to, třeba, tak hnusný jak řikali“ a nemáš potřebu dál se v tom šťourat, neni to něco, čím bys třeba pak v kritice upoutal pozornost. To naopak budou vlastnosti, které jsi do té doby neprezentoval. Dělat leaky kvůli hypu je ale naprostý nesmysl, srry.

 2. bez rozsviceneho displeje nejsou videt ramecky a to je to hlavni co bud predvedou jako frajeri, nebo si udelaji ustudu jako neschopni tupci (pokud bude ramecek dole vetsi nez nahore)

 3. Podle kvality fotek to někdo vyfotil nějakým Honorem s krytem z Aliexpressu a někdo z toho hned dělá iPhone nové generace

 4. Takhle vznikají dezinformace, prý novým iPhonem.. :D Tady zase někdo perlil.

 5. No vzhledem k tomu že už existuje na trhu iPhone 2019 edice jeho kopie tak je jasné čím to fotili. A vzhledem kvalitě snímku je to jasné.

 6. Zavod o nejhnusnejsi telefon sveta ?? Deravy Note a Iphone z plotynkovym fotakem a notchem.
  Jeste ze mam tady cinana …suproveho OnePlus 7pro ❤

 7. tvl, snad tomu rozumíš alespoň sám.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).