Domů » Bleskovky » Tohle jsou nejlepší hry a aplikace roku podle Applu a Googlu

Tohle jsou nejlepší hry a aplikace roku podle Applu a Googlu

Apple včera uspořádal poměrně nečekaně tiskovou konferenci, kde vybraným novinářům prezentoval žebříček nejoblíbenějších aplikací a her letošního roku; dříve jej přitom zveřejňoval pouze tiskovou zprávou. Se podobným hodnocením nejlepších titulů přispěchal i Google, a tak si můžeme projít nejoblíbenější softwarové produkty pro platformy obou gigantů.

apps

Apple

Kromě těchto titulů Apple vyzdvihnul i nejstahovanější aplikace a hry letošního roku, a to jak v placené, tak v neplacené sekci. Zdarma uživatelé nejčastěji stahovali aplikace YouTube, Snapchat, a Facebook, ve hrách vévodily tituly Mario Kart Tour, Call of Duty: Mobile a Fortnite,

fortnite

V placených titulech pak vedly aplikace Facetune, HotSchedules a Dark Sky Weather a hry Minecraft, Plague Inc. a Heads Up!.

Google

V Google hodnotili nejen aplikace a hry, ale také další digitální obsah. Žebříček „uživatelská volba“ vypadá následovně:

Podle samotného hodnocení Google se aplikací roku stala seznamovací aplikaci Ablo, zatímco hrou roku je Call of Duty: Mobile. Na zbylé umístěné tituly se můžete podívat přímo na webu Obchodu Play.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na