Domů » Bleskovky » Tohle je Samsung Galaxy Note 10: máme první fotografie

Tohle je Samsung Galaxy Note 10: máme první fotografie

O vlajkovém Samsungu Galaxy Note 10+ se čile spekuluje už nějaký pátek, přičemž hlavním tahounem spekulací je údajná změna designu oproti předchůdcům. O průstřelu na přední straně už skoro nikdo nepochybuje, stejně jako o jeho vycentrování. Čtyři hlavní fotoaparáty na zadní straně by také měly být jistotou, stejně jako kosmetická změna stylusu S Pen.

Samsung Galaxy Note 10 leak

Finální podoba nicméně unikla na fotografiích, které zveřejnil server TechTalkTV na svém twitterovém účtu. Ačkoli fotografie za moc nestojí, některé informace se z nich vyčíst dají.

samsung galaxy note 10 leak 2

Při bližším pohledu se dá zjistit, že na přední straně je patrně aplikovaná ochranná fólie rovnou z výroby. Fotka se zadní stranou Samsungu Galaxy Note 10+ je poměrně hodně rozmazaná, nicméně čtveřice fotoaparátů se přehlédnout nedá.

Pravost snímků se prozatím nepodařilo potvrdit, nicméně pakliže jsou pravé, jedná se o první fotografie Samsungu Galaxy Note 10+, které unikly na internet.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments