Domů » Bleskovky » Tlačítko Bixby půjde přemapovat i na starších smartphonech od Samsungu

Tlačítko Bixby půjde přemapovat i na starších smartphonech od Samsungu

V tomto týdnu představené smartphony řady Samsung Galaxy S10 obsahují v systému velmi vítanou novinku – konečně umožňují částečně změnit funkci tlačítka Bixby na pravé straně telefonu. Asistentka Samsungu na něm sice stále musí být nastavená, lze ji však doplnit užitečnější funkcí na jeden nebo dva stisky, například spuštění libovolné aplikace.

Samsung nyní vydal na svých stránkách článek, ve kterém popisuje poslední novinky asistentky Bixby. V článku je mimo jiné uvedeno, že změna funkce hardwarového tlačítka bude dostupná na všech telefonech, které tímto tlačítkem disponují a budou aktualizovány na Android 9.0 Pie. Těšit se tak mohou majitelé posledních dvou generací vlajkových lodí, pokud tedy jejich majitelé již neprovedli záměnu funkce skrze neoficiální aplikaci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments