Domů » Bleskovky » Tisková konference „Samsung Galaxy & Ativ“ v Londýně: Sledujte s námi živě

Tisková konference „Samsung Galaxy & Ativ“ v Londýně: Sledujte s námi živě

Společnost Samsung si na dnešní den naplánovala další tiskovou konferenci; ta se tentokrát uskuteční v Londýně ve 20:00 našeho času a dočkat bychom se zde měli opětovného představení chytrého fotoaparátu Galaxy S4 Zoom, zřejmě i další generace zařízení Galaxy Camera 2 a chybět by neměla ani digitální bezzcradlovka Galaxy NX. Kromě toho zde Samsung bude prezentovat voděodolný Galaxy S4 Active a chybět nebude ani Galaxy S4 mini.


Aktualizováno: Samsung zveřejnil kompletní záznam z akce, který přikládáme do bleskovky


Celý název akce je Samsung Galaxy & ATIV event a je tedy jasné, že zde bude představeno i další zařízení modelové řady ATIV. Může se jednat jak o tablet s Windows 8/RT, tak i nový telefon s Windows Phone 8. Moudřejší budeme už za několik hodin, kdy celá akce vypukne a sledovat ji živě můžete i vy prostřednictvím YouTube.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

  1. uni (neregistrovaný)

    Nějak zvlášť se zatěžovat s WP8 vs. Android Samsung nemá zapotřebí, WRT už Samsung prakticky odpískal. Budou to tedy notebooky a Android přístroje, ostatně v tomto směru v poslední době vyvíjí aktivity, (viz. ovládání telefonu z NB) a jistě je zde nadále co vyvíjet a představovat. A na to jsou mu WRT i WP8 úplně na nic:-) Ostatně je čas představit nástupce s Haswelly.

  2. candiesworld (neregistrovaný)

    už se těším na ten activ :3

  3. uni (neregistrovaný)

    Jak jsem psal, Windows a Android (dokonce i do jedné placky). Minority pomíjí.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *