Domů » Bleskovky » Tip na aplikaci: Notifikační centrum z iOS 7 na vašem Androidu

Tip na aplikaci: Notifikační centrum z iOS 7 na vašem Androidu

Mezi novinky, které přinese nová verze operačního systému iOS s číslovkou 7 patří kompletní redesign prostředí a výrazně upravené centrum notifikací. Vzhledu ve stylu iOS 7 se Android již dočkal, obdobné centrum upozornění však dosud nikdo nepřinesl. To se ale nyní mění, jelikož v Obchodě Play se objevila nová aplikace vystupující pod názvem Control Center. V praxi se jedná o velmi šikovný prográmek, který mnoha uživatelům opět o něco zpříjemní používání zařízení s Androidem.

 

Na obrazovce se objeví malá šipka ve spodní části a kdykoliv budete chtít, můžete povytažením ovládat přepínače WiFi, Bluetooth, otáčení displeje, mobilní data, režim Letadlo, jas nebo přistupovat pomocí volitelných zkratek k vašim oblíbeným aplikacím. Jedna z nich je napevno přidělená reklamě v podobě Game Center, i autor ale musí z něčeho žít :-). Navíc, v Obchodě Play je dostupná placená verze za 20 Kč, která tento drobný neduh odstraní.

- -

Bezplatná / placená verze

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. DaveCZ (neregistrovaný)

    We’re sorry, the requested URL was not found on this server.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).