Domů » Bleskovky » Tim Cook už používá iPhone X. Omylem mu vypadl z kapsy

Tim Cook už používá iPhone X. Omylem mu vypadl z kapsy

Všichni netrpělivě očekávají uvedení iPhone X do prodeje. Do obchodů se sice dostane až 3. listopadu (a to ještě ve velmi omezeném množství), už teď ale CEO Applu, Tim Cook, používá iPhone X jako své primární zařízení a není proto divu, že si jej s sebou všude nosí. Nedávno se na univerzitě v Oxfordu konala veřejná diskuze, kde byl hostem právě Tim.

Tim Cook's iPhone X falls out of his pocket

V průběhu večera si mnozí všimli, že používá nejnovější model iPhone X, který během přednášky nedokázal uhlídat. Telefon nejprve trčel z kapsy pouze kousek a potom vypadl na pohovku, na které Tim seděl. Můžete si všimnout, že si zkontroloval notifikace, odemkl telefon pomocí Face ID a poté položil displejem dolů na pohovku, aby neodváděl pozornost diváků.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

14 komentářů

 1. Uff, temy o iphonu dosly, tak tedka budeme cist komu vypadl mobil z kapsy?

 2. Omylem. ???? Jasně. Věříme tomu.

 3. Omylomm? Tob je len maketa on používá sonyeriksson,mal by sa najest je nějaký bledý nielen jablka jest

 4. To již jsou zprávy typu „herečka při vystupování z auta nechtěně ukázala kalhotky“, no koukám že je již SmartMania na úrovni „Super.cz“ :)

 5. Jednak je to správa na h**no jednak je uz aj stará ale smartmania ju prinasa s velkou pompou ????

 6. Marek Studnicka

  Jéjej,já myslel,že mu vypadla krabička s cigárama-to se občas stane

 7. Prdlajs Omylem, je se s tím chlubý jak ho má ale ostatní mají smůlu :D

 8. Pruhlednej marketing, nic vic.

  • Není nad neprůhledný, např. zhlédnout celou prezentaci a pak se někde dozvědět, že dle jakéhosi klíče k své smůle nejsi na správném trhu… :D

  • Neměj strach,uni, u nás si králem průhledného jablečného marketingu pořád ty :D

 9. Předpokládám, že z druhé kapsy mu vypadly airpods a celá redakce si striknula do kalhot. Vždyť Vy jste víc na hlavu než ten somrak chudej UNI.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).