Domů » Bleskovky » Tim Cook si udělal výlet do Amsterdamu, potkal se s přední fotografkou

Tim Cook si udělal výlet do Amsterdamu, potkal se s přední fotografkou

Generální ředitelé velkých firem často cestují, většinou ale nezpůsobí větší rozruch. To ovšem neplatí pro nejvýraznějšího muže americké společnosti Apple, Tima Cooka. Každý jeho krok je bedlivě sledován, proto není žádným tajemstvím, že se nyní nachází v hlavním městě Nizozemska, Amsterdamu. Co tam dělá?

Odpověď je jednoduchá – neformální pracovní setkání. Na své cestě se setkal s fotografkou, která fotí zásadně na iPhone, jménem Annet de Graaf. Ta je proslulá fotografiemi Amsterdamu a okolí pod značkou SnapTheCity. Dvojici na toulkách městskými grachty doprovodil ještě historik Koen Kleijn.

De Graafová nedávno doplnila svou webovou tvorbu o fotoknihu, která je složena výhradně ze snímků pořízených iPhonem 7 Plus a 8 Plus. Tim Cook sám ve svém tweetu vyjádřil radost z toho, že může být „zpět v Amsterdamu“. Co dalšího má Tim v plánu, není jisté, pravděpodobně se ovšem ukáže v místním Apple Storu.

 

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).