Domů » Bleskovky » Tim Cook obdrží dopis od Babiše. Pošle mu fotografie lokalit pro Apple Store

Tim Cook obdrží dopis od Babiše. Pošle mu fotografie lokalit pro Apple Store

Předseda vlády České republiky Andrej Babiš se nedávno setkal v Davosu se šéfem Applu Timem Cookem. Po setkání nadšeně prezentoval předběžnou dohodu o vzniku Apple Store v Praze.

Andrej Babiš se setkal s Timem Cookem. Vyjednal Apple Store v Praze

Na lídra hnutí ANO se za to záhy snesla kritika především od koaliční ČSSD. Babiš si z toho však zjevně nic nedělá a v celé akci plánuje pokračovat. V rozhovoru poskytnutém serveru Novinky.cz doslova zmiňuje toto:

Všichni si z toho dělali srandu, ale mně to nevadí. Mám rád výzvy. Nafotím lokality a pošlu dopis šéfovi Applu. On byl v Praze, strašně se mu tady líbilo, tak uvidíme.

facebook.com/AndrejBabis/posts/1438634556273184?__xts__[0]=68.ARDp7OQuUKsvjtdZEoYkTMCenU55WCu0dvgPXxIUlGIClVJaBql2kFtzHOLJsQZ3Xt_iaEUd4mlrVnzETHhZ3hWqatK0X5MmDSK1cj_LZbsrFk2pzJvdUZaf_CreugxHiQMS5GxrVLqyn6P_5p4X3e-iy_IWRkfydnfsVPCGdg_Tw8wIJ1YswoX_TOVS9jajNoxyzZ2VPmzW0MBDDA1rUlz2Nu5f0eDN7uNzBEjlgokcUGFH5lVz0ylgNXPrA15llfQAZ1nJ7WgkbKucVEZaA-hS--1H8UkLtnpSWVcCQsCGa98DNJqOo4AyapcZ3Oiy14mYX2dhGEcSxKWaHrP54GkFYMrFkPrP0JL4qAFH5hPd25OVEipXUt0fuwmF6it6pzU-DW7iMupcR7ZSXTQZvCM25PBq4b7ZtVi1DNXs3JTyQB9UP71aPvdkf6jvXTpnD6ClxuNnyJIcCDyQHU8VJiD_UAXl2isVFe3rGfMA6LnQpNDYiKZOdg&__tn__=-R" data-width="618">

Apple Store jede 🤓

Zveřejnil(a) Andrej Babiš dne Čtvrtek 24. ledna 2019

Původně jako vhodné místo zmiňoval budovu Ministerstva pro místní rozvoj na Staroměstském náměstí. Nyní to však vypadá, že šéf Applu dostane od premiéra na výběr hned několik lokalit.

Pokud se oba podnikatelé dohodnou, Česká republika bude jedenáctou evropskou zemí s Apple Storem.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

7 komentářů

  1. Bude na fotografii i uniho garsonka?

    • to urcite nebude, bude tam ale jeho stan rozlozeny v den zahajenia prestavby, aby sa prvy dostal aspon k vykladu, ked to bude hotove.

    • V Apple Store myslim produkty vo vylohach nemaju. uni tak bude musiet ist slintat priamo do storu. Chudak personal, uz teraz je mi ich luto.

  2. Cook všeho nechá a vrhne se na to.

  3. Další obchod s předraženými šmejdy z USA, který už nemá odbyt jaký měl, tak kopou kolem sebe :-) . Huawei nesmyslně kritizuje a vymýšlí nesmyslné kauzy a Američanům opět lezou do zadnice :-) . Oproti Huawei jediné na co se zmohli nabídnout zákazníkům falešné 5G. Když už to má nabídnout Android v ostré verzi, tak aspoň uděláme z 4G 5G aby nebyli u Applu za takové troly :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).