Sledujte nás na YouTube

Test odolnosti Samsungu Galaxy Note 3: Kolik toho vydrží? (video)

Server AndroidAuthority.com je známý tím, že provádí crash testy různých chytrých telefonů. Do parády si nyní vzal dlouho očekávaný tabletofon Samsung Galaxy Note 3 (videopohled) a provedl s ním tři pády z výšky přibližně jednoho a půl metru. První pád na záda zařízení přežilo jen s drobnými oděrkami kolem rámečku fotoaparátu. Druhé, tvrdší přistání na spodní stranu již dopadlo o něco hůře, zadní kryt se lehce odchlípl a lesklý rámeček utrpěl v této oblasti velké škrábance. Přístroj byl nicméně stále plně funkční.

  

Třetí pád na obrazovku však dopadl podle očekávání – ochranné sklíčko displeje prasklo a téměř celý povrch byl popraskaný. Zařízení však stále reagovalo na doteky a zdálo se být plně funkční i včetně přiloženého pera S Pen. Na závěr tedy dodejme, že ačkoliv ve většině případů se s Galaxy Note 3 takto tvrdě zacházet nebude, koupí pouzdra rozhodně chybu neuděláte. Celý test můžete shlédnout ve videu pod článkem.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

8 komentářů

 1. mino (neregistrovaný)

  Galaxy Note 2 minulý rok prežilo všetký pády v rovnakom teste len so škrabancami

 2. Shift (neregistrovaný)

  Zdá se mi to nebo na Smartmánii se píše čím dál tím více o Samsungu a na ostatní se už tak trochu kašle?

  • Fore (neregistrovaný)

   Nebude to tím, že Android je nejprodávanější OS na smartphonech a taky tím, že přístroje Samsungu dominutjí trhu s OS Android?

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Dobrý den. Díky za komentář, nicméně se snažíme psát o tom, co je aktuální a co by mělo být pro čtenáře zajímavé. Rozhodně se neorientujeme jen na jednu značku :)

 3. duster (neregistrovaný)

  shift zalez! ak nemas co dodat k videu tak zavri tu svoju papulu a neryp tu! pise sa o vsetkych zariadeniach, ktore su aktualne trendy, tak sa zobud

 4. zelená popelnice (neregistrovaný)

  Ono je vlastně jedno jestli máte na mobilu pouzdro anebo ne…když vám mobil vypadne z ruky cca z metru a půl, tak vlivem tlaku nárazu vám u Samsungu většinou to skleněné sklo praskne stejně…když máte pouzdro,tak se vyhnete oděrkům ale ne prasknutí skla na displeji…(vlastní zkušenost se SGS3)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *