Sledujte nás na YouTube

Test odolnosti Samsungu Galaxy Note 3: Kolik toho vydrží? (video)

Server AndroidAuthority.com je známý tím, že provádí crash testy různých chytrých telefonů. Do parády si nyní vzal dlouho očekávaný tabletofon Samsung Galaxy Note 3 (videopohled) a provedl s ním tři pády z výšky přibližně jednoho a půl metru. První pád na záda zařízení přežilo jen s drobnými oděrkami kolem rámečku fotoaparátu. Druhé, tvrdší přistání na spodní stranu již dopadlo o něco hůře, zadní kryt se lehce odchlípl a lesklý rámeček utrpěl v této oblasti velké škrábance. Přístroj byl nicméně stále plně funkční.

  

Třetí pád na obrazovku však dopadl podle očekávání – ochranné sklíčko displeje prasklo a téměř celý povrch byl popraskaný. Zařízení však stále reagovalo na doteky a zdálo se být plně funkční i včetně přiloženého pera S Pen. Na závěr tedy dodejme, že ačkoliv ve většině případů se s Galaxy Note 3 takto tvrdě zacházet nebude, koupí pouzdra rozhodně chybu neuděláte. Celý test můžete shlédnout ve videu pod článkem.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

8 komentářů

 1. mino (neregistrovaný)

  Galaxy Note 2 minulý rok prežilo všetký pády v rovnakom teste len so škrabancami

 2. Shift (neregistrovaný)

  Zdá se mi to nebo na Smartmánii se píše čím dál tím více o Samsungu a na ostatní se už tak trochu kašle?

  • Fore (neregistrovaný)

   Nebude to tím, že Android je nejprodávanější OS na smartphonech a taky tím, že přístroje Samsungu dominutjí trhu s OS Android?

  • Dobrý den. Díky za komentář, nicméně se snažíme psát o tom, co je aktuální a co by mělo být pro čtenáře zajímavé. Rozhodně se neorientujeme jen na jednu značku :)

 3. duster (neregistrovaný)

  shift zalez! ak nemas co dodat k videu tak zavri tu svoju papulu a neryp tu! pise sa o vsetkych zariadeniach, ktore su aktualne trendy, tak sa zobud

 4. zelená popelnice (neregistrovaný)

  Ono je vlastně jedno jestli máte na mobilu pouzdro anebo ne…když vám mobil vypadne z ruky cca z metru a půl, tak vlivem tlaku nárazu vám u Samsungu většinou to skleněné sklo praskne stejně…když máte pouzdro,tak se vyhnete oděrkům ale ne prasknutí skla na displeji…(vlastní zkušenost se SGS3)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *