Domů » Bleskovky » Test odolnosti Samsungu Galaxy Note 3: Kolik toho vydrží? (video)

Test odolnosti Samsungu Galaxy Note 3: Kolik toho vydrží? (video)

Server AndroidAuthority.com je známý tím, že provádí crash testy různých chytrých telefonů. Do parády si nyní vzal dlouho očekávaný tabletofon Samsung Galaxy Note 3 (videopohled) a provedl s ním tři pády z výšky přibližně jednoho a půl metru. První pád na záda zařízení přežilo jen s drobnými oděrkami kolem rámečku fotoaparátu. Druhé, tvrdší přistání na spodní stranu již dopadlo o něco hůře, zadní kryt se lehce odchlípl a lesklý rámeček utrpěl v této oblasti velké škrábance. Přístroj byl nicméně stále plně funkční.

  

Třetí pád na obrazovku však dopadl podle očekávání – ochranné sklíčko displeje prasklo a téměř celý povrch byl popraskaný. Zařízení však stále reagovalo na doteky a zdálo se být plně funkční i včetně přiloženého pera S Pen. Na závěr tedy dodejme, že ačkoliv ve většině případů se s Galaxy Note 3 takto tvrdě zacházet nebude, koupí pouzdra rozhodně chybu neuděláte. Celý test můžete shlédnout ve videu pod článkem.

Samsung Galaxy Note 3 Drop Test!

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

8 komentářů

 1. Galaxy Note 2 minulý rok prežilo všetký pády v rovnakom teste len so škrabancami

  • A muj zhruba pulmetrovy neprezilo, ale jinak na tele nemel z pádu ani škrábanec.

 2. Shift (neregistrovaný)

  Zdá se mi to nebo na Smartmánii se píše čím dál tím více o Samsungu a na ostatní se už tak trochu kašle?

  • Fore (neregistrovaný)

   Nebude to tím, že Android je nejprodávanější OS na smartphonech a taky tím, že přístroje Samsungu dominutjí trhu s OS Android?

  • Dobrý den. Díky za komentář, nicméně se snažíme psát o tom, co je aktuální a co by mělo být pro čtenáře zajímavé. Rozhodně se neorientujeme jen na jednu značku :)

 3. duster (neregistrovaný)

  shift zalez! ak nemas co dodat k videu tak zavri tu svoju papulu a neryp tu! pise sa o vsetkych zariadeniach, ktore su aktualne trendy, tak sa zobud

 4. zelená popelnice (neregistrovaný)

  Ono je vlastně jedno jestli máte na mobilu pouzdro anebo ne…když vám mobil vypadne z ruky cca z metru a půl, tak vlivem tlaku nárazu vám u Samsungu většinou to skleněné sklo praskne stejně…když máte pouzdro,tak se vyhnete oděrkům ale ne prasknutí skla na displeji…(vlastní zkušenost se SGS3)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).