Domů » Články » Test nejlevnějších Samsungů a technologické přešlapy: nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Test nejlevnějších Samsungů a technologické přešlapy: nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Na začátku dubna jsme na televizi Óčko odstartovali nový pořad SMARTmania, který se věnuje novinkám ze světa moderních technologií. Už dnes v 17:30 můžete na Óčku sledovat premiéru nejnovějšího pátého dílu, ve kterém se podíváme na zoubek vůbec nejlevnějším smartphonům modelové řady Galaxy A od Samsungu. Konkrétně se můžete těšit na test novinek Galaxy A20e a Galaxy A40.

Tentokrát to ale nebude jen o představování nových modelů; podíváme se i na druhou stranu – zaměříme se na technologické přešlapy a ukážeme vám telefony, které vypadaly zajímavě, ale nikdy se jim pořádně nepodařilo prosadit.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Fakt jste museli jit na televizi, kterou vlastni agent STB, trestne stihany premiér, který odklizi své děti na okupovaný Krym a největší čerpač dotaci v historii naší zeme? Fakt se nedalo zvolit jinak?

  • Politiku sem prosím netahej.
   Od toho máš novinky_cz

  • Mexi, jak moc si retard, ze sem musis tahat politiku? Babak tady vlastní půlku CR… nejis třeba kuřecí maso nebo uzeniny? A co pečivo? Tak vyklidni a neprud zbytečně.

  • Jj Agrogrofert
   On to ale kvůli střetu zájmů už nevlastní, je to ve svěřeneckem fondu, který však spravuje jeho manželka, takže dle zákona v pořádku jinak je to stále při staru že

  • Uklidnit byste se měli hlavně vy, co tu Babiše slepě hájíte. Každý člověk má právo na svůj názor, a jen co ho tu napíše, hned se na něj sesype banda zaslapenců…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).