Domů » Články » Test nejlevnějších Samsungů a technologické přešlapy: nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Test nejlevnějších Samsungů a technologické přešlapy: nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Na začátku dubna jsme na televizi Óčko odstartovali nový pořad SMARTmania, který se věnuje novinkám ze světa moderních technologií. Už dnes v 17:30 můžete na Óčku sledovat premiéru nejnovějšího pátého dílu, ve kterém se podíváme na zoubek vůbec nejlevnějším smartphonům modelové řady Galaxy A od Samsungu. Konkrétně se můžete těšit na test novinek Galaxy A20e a Galaxy A40.

Tentokrát to ale nebude jen o představování nových modelů; podíváme se i na druhou stranu – zaměříme se na technologické přešlapy a ukážeme vám telefony, které vypadaly zajímavě, ale nikdy se jim pořádně nepodařilo prosadit.


Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Mex (neregistrovaný)

  Fakt jste museli jit na televizi, kterou vlastni agent STB, trestne stihany premiér, který odklizi své děti na okupovaný Krym a největší čerpač dotaci v historii naší zeme? Fakt se nedalo zvolit jinak?

  • Milan (neregistrovaný)

   Politiku sem prosím netahej.
   Od toho máš novinky_cz

  • Mouka (neregistrovaný)

   Mexi, jak moc si retard, ze sem musis tahat politiku? Babak tady vlastní půlku CR… nejis třeba kuřecí maso nebo uzeniny? A co pečivo? Tak vyklidni a neprud zbytečně.

   • Jj Agrogrofert
    On to ale kvůli střetu zájmů už nevlastní, je to ve svěřeneckem fondu, který však spravuje jeho manželka, takže dle zákona v pořádku jinak je to stále při staru že

   • Pavel (neregistrovaný)

    Uklidnit byste se měli hlavně vy, co tu Babiše slepě hájíte. Každý člověk má právo na svůj názor, a jen co ho tu napíše, hned se na něj sesype banda zaslapenců…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *