Domů » Články » Test nejlevnějších Samsungů a technologické přešlapy: nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Test nejlevnějších Samsungů a technologické přešlapy: nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Na začátku dubna jsme na televizi Óčko odstartovali nový pořad SMARTmania, který se věnuje novinkám ze světa moderních technologií. Už dnes v 17:30 můžete na Óčku sledovat premiéru nejnovějšího pátého dílu, ve kterém se podíváme na zoubek vůbec nejlevnějším smartphonům modelové řady Galaxy A od Samsungu. Konkrétně se můžete těšit na test novinek Galaxy A20e a Galaxy A40.

Tentokrát to ale nebude jen o představování nových modelů; podíváme se i na druhou stranu – zaměříme se na technologické přešlapy a ukážeme vám telefony, které vypadaly zajímavě, ale nikdy se jim pořádně nepodařilo prosadit.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mex
Anonym
Mex
Offline

Fakt jste museli jit na televizi, kterou vlastni agent STB, trestne stihany premiér, který odklizi své děti na okupovaný Krym a největší čerpač dotaci v historii naší zeme? Fakt se nedalo zvolit jinak?

Milan
Anonym
Milan
Offline

Politiku sem prosím netahej.
Od toho máš novinky_cz

Mouka
Anonym
Mouka
Offline

Mexi, jak moc si retard, ze sem musis tahat politiku? Babak tady vlastní půlku CR… nejis třeba kuřecí maso nebo uzeniny? A co pečivo? Tak vyklidni a neprud zbytečně.

Tedy
Uživatel
Tedy
Offline

Jj Agrogrofert
On to ale kvůli střetu zájmů už nevlastní, je to ve svěřeneckem fondu, který však spravuje jeho manželka, takže dle zákona v pořádku jinak je to stále při staru že

Pavel
Anonym
Pavel
Offline

Uklidnit byste se měli hlavně vy, co tu Babiše slepě hájíte. Každý člověk má právo na svůj názor, a jen co ho tu napíše, hned se na něj sesype banda zaslapenců…