Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Články » Test nejlevnějších Samsungů a technologické přešlapy: nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Test nejlevnějších Samsungů a technologické přešlapy: nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Na začátku dubna jsme na televizi Óčko odstartovali nový pořad SMARTmania, který se věnuje novinkám ze světa moderních technologií. Už dnes v 17:30 můžete na Óčku sledovat premiéru nejnovějšího pátého dílu, ve kterém se podíváme na zoubek vůbec nejlevnějším smartphonům modelové řady Galaxy A od Samsungu. Konkrétně se můžete těšit na test novinek Galaxy A20e a Galaxy A40.

Tentokrát to ale nebude jen o představování nových modelů; podíváme se i na druhou stranu – zaměříme se na technologické přešlapy a ukážeme vám telefony, které vypadaly zajímavě, ale nikdy se jim pořádně nepodařilo prosadit.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments