Domů » Bleskovky » Tesla chystá novou verzi mobilní aplikace. Podívejte se na první obrázky

Tesla chystá novou verzi mobilní aplikace. Podívejte se na první obrázky

Tesla je známá především jako společnost vyvíjející automobily na elektrický pohon, nelení však ani v oblasti vývoje mobilních aplikací. V řádu několika dnů si pro nás totiž chystá zatím tu největší aktualizaci své aplikace pro správu automobilů.

red-tesla-model-s

Update není zatím stále dostupný, dočkat bychom se však měli v nejbližší době. Dává tomu tušit také fakt, že společnost omylem uvolnila první obrázky na svou stránku v Google Play, následně však byly staženy. Uniklé obrázky tedy pocházejí z verze pro operační systém Android, dostupná samozřejmě bude i verze pro systém iOS.

Prostředí se dočkalo nových tlačítek, detailnějšího zpracování pohledu na samotný automobil a mnoha dalších drobných vylepšení. Celé prostředí se tak nese v mnohem čistším duchu a převléklo se do tmavších odstínů. Zajímavostí je také to, že se do aplikace bude nově možné přihlašovat pomocí otisků prstů. V aktualizaci se také nezapomnělo na podporu widgetů.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).