Domů » Bleskovky » Tenhle pohled bolí: výsuvná kamerka OnePlus 7 Pro posloužila jako otvírák

Tenhle pohled bolí: výsuvná kamerka OnePlus 7 Pro posloužila jako otvírák

Model 7 Pro je pro společnost OnePlus prozatím nejdražším telefonem v její historii. Není se co divit – prostorný AMOLED displej, vysoký výkon a precizní zpracování z OnePlus 7 Pro dělají skvělý kousek hardwaru.

Nepřehlédněte – recenze OnePlus 7 Pro: vydařený útok na vrchol

Přední strana, kterou celou zabírá zmíněný displej bez výřezu, je možná pouze díky vysouvacímu mechanismu předního selfie fotoaparátu.

Tato na první pohled nejkřehčí část je však mnohem odolnější, než byste si mysleli. Vtipálek Rushil Eric Andrews využil přední fotoaparát poměrně netradičním způsobem – otevřel si s ním lahev piva. Video se svým počinem umístil na Twitter, přičemž nezapomněl označit také generálního ředitele OnePlus. Za nás zbývá jen doporučit, abyste tento kousek se svým OnePlus 7 Pro doma nezkoušeli.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Milan Keršláger

    V USA mají tzv. twist, kdy se víčko piva dá snadno pootočením odstranit i rukou. Nedrží to tak moc, jako tady v ČR.

    • Hlavně by mě zajímalo,kdo má.v tomto řešení prvenství, Zenfone 6 nebo jiný?

  2. Aspoň na něco je to dobré.. :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).