Domů » Bleskovky » Ten, co se k nám nedostal: takhle vypadá limitovaná Star Wars edice Galaxy Note 10

Ten, co se k nám nedostal: takhle vypadá limitovaná Star Wars edice Galaxy Note 10

Nový snímek Star Wars: The Rise of Skywalker, který uzavře novodobou trilogii, se nezadržitelně blíží do kin. Propagace Hvězdných válek tak jede na plné obrátky a kromě kuriozit, jakými jsou například svítící lahve od Coca-Coly, či speciální téma do Facebook Messengeru, můžeme vidět i tradičnější přístup k marketingu. Tím je speciální limitovaná edice Samsungu Galaxy Note 10+ s tematikou Star Wars.

Samsung Galaxy Note 10+ ve speciální Star Wars edici
Samsung Galaxy Note 10+ ve speciální Star Wars edici (zdroj: AndroidCentral)

Design je inspirován jednou z hlavních postav, kterou je Kylo Ren. Kdo by si myslel, že se vizuální stránka omezila jen na odlišný potisk krabice a nenápadné logo na zádech telefonu, šeredně by se spletl. Logo na zádech samozřejmě najdete, nicméně celý telefon byl vyveden v tmavě šedé barvě s červenými prvky – kromě ozdobného červeného rámečku fotoaparátu je ve stejné barvě vyveden i stylus.

Dostat v limitované edici pouze Samsung Galaxy Note 10+ by nicméně bylo trochu málo. Nechybí pochopitelně tématicky laděné ochranné pouzdro, speciální sběratelský odznak s helmou Kyla Rena. Součástí balení jsou také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds, rovněž barevně sladěná, nicméně už bez jakýchkoli dalších symbolů.


Samsung Galaxy Note 10 Star Wars 6

U hardwaru se Samsung nezastavil – po spuštění vás přivítá speciální bootovací obrazovka s motivem Star Wars, stejně tak jako prostředí One UI, které se kompletně přizpůsobilo estetice Hvězdných válek – uvnitř najdete vlastní tapety, zvuky, animace či ikony. Od standardního Samsungu Galaxy Note 10+ se jinak hardwarově neliší. V našich končinách bohužel limitovaná edice dostupná není, nicméně na vybraných trzích lze zakoupit za 1 300 dolarů (cca 30 000 korun).


Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Creyzy
Anonym
Creyzy

Líbí se mi ta kombinace černá/červená. Nedováží jí nějaký obchod i k nám? Díky.

US1R4V
Uživatel
US1R4V

Velka skoda, ze u nas nic… Super kombinace, ktera by zlakala i me jakozto iPhone uzivatele. Mozna take trosku skoda, ze neprihodili jeste Watch jako u 10th edice..