Domů » Články » Téměř 650 nadšenců do mobilních technologií se sejde v pátek v Praze na mDevCampu

Téměř 650 nadšenců do mobilních technologií se sejde v pátek v Praze na mDevCampu

Zhruba 650 nadšenců do mobilních technologií se sejde již tento pátek 17. června na šestém ročníku konference mDevCamp. Na největší události na české a slovenské mobilní scéně, kterou pořádá Avast Software, bude přednášet přesně 40 hostů. Mezi nimi i řečníci, kteří patří mezi světovou špičku a podílejí se na vývoji aplikací pro Twitter, Instagram, Slack nebo Spotify.

Máme radost z velkého zájmu o mDevCamp i z toho, že již máme vyprodáno,“ popsal hlavní organizátor Michal Šrajer a dodal, že největším lákadlem je podle dosavadních reakcí právě možnost nahlédnout pod pokličku slavných světových aplikací a osobně se setkat s jejich autory.

mDevCamp

Během jednoho dne mohou účastníci konference, která se koná v prostorách Cinestar Černý Most, slyšet 30 technických přednášek a 10 inspirativních talků ve čtyřech sálech. Mluvit se bude hlavně o trendech v mobilním vývoji, designu, ale i o byznysu. Mezi přednášejícími je 10 zahraničních řečníků a samozřejmě také čeští experti na mobilní aplikace, kteří dlouhodobě patří k domácí špičce.

Kromě oficiálního programu jsou připraveny herní a odpočinkové místnosti s nejnovějšími chytrými zařízeními i virtuální realitou, novinkami ze světa internetu věcí, networkingové hry nebo dva velké večírky.

Podrobnosti o programu a vystupujících řečnících najdete na webu konference. Pro všechny, kteří se na konferenci nedostali, budou následně na webu k dispozici videozáznamy všech přednášek.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. Ahoj, nechce niekto ísť zajtra na tú konferenciu ? Mám jeden lístok a bohužiaľ nemôžem ísť :/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).