Telegram chystá evoluci, nabídne předplatné s unikátními bonusy

telegram aplikace app dima solomin unsplash

Telegram patří mezi velmi oblíbené komunikační nástroje nejen na východ od našich hranic. Získal si oblibu nejen díky svému důrazu na bezpečnost, ale také díky tomu, že se za jeho používání neplatí. Nyní se zdá, že jeho tvůrci chystají novinku v podobě předplatného.

Telegram beta
Pro předplatitele budou k dispozici unikátní reakce a samolepky

Prozatím se ale stále jedná o spekulaci. S ní přišel jako první server Android Police, který si ve verzi Telegramu pro iOS s číslem 8.7.2 všiml nových samolepek s emoji, ke kterým byl přístup podmíněn „předplacením služby Telegram Premium“. Služba s tímto názvem prozatím neexistuje, přičemž Telegram se na toto téma odmítl pro server The Verge vyjádřit. V balíčku uzamčených samolepek se nachází například vybuchující srdce, létající duch či roztomilá gumová kačenka. Podle spekulací bude předplatné potřeba nejen pro odesílání unikátních samolepek, ale také pro jejich přijímaní.chatovani zena messengerNepřehlédněte

Nevoní vám WhatsApp nebo Messenger? Vybrali jsme 5 nejlepších alternativ

Pochopitelně prozatím nevíme, kolik by mohlo předplatné stát, kdy bude dostupné pro širokou veřejnost či jaké další výhody bude pro uživatele skýtat. Nějaká forma předplatného je nicméně pro službu klíčová, neboť její tvůrce Pavel Durov veřejně slíbil, že Telegram začne v blízké budoucnosti generovat zisk.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku