Telefony a tablety řad Xperia Z2 a Z3 obdrží Lollipop počátkem příštího roku

Společnost Sony v říjnu uvedla, že nejnovější verzi systému Android 5.0 Lollipop dostanou všechny telefony a tablety řady Xperia Z, nyní prostřednictvím twitterového účtu @sonyxperia potvrzuje, že již počátkem roku se dočkají zařízení řad Xperia Z2 a Z3.

 

Aktualizace se týká modelů Z2, Z2 Tablet, Z3, Z3v, Z3 Compact a Z3 Tablet Compact, později se dočkají i majitelé modelů Xperia Z, ZL, ZR, Tablet Z, Z1, Z Ultra a Z1 Compact. Prvním aktualizovaným zařízením japonské společnosti se stal tabletofon Sony Xperia Z Ultra z edice Google Play.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. logitech (neregistrovaný)

    Super, paráda, tleskám a dávám +1. Tomu se říká podpora od výrobce

  2. Brano (neregistrovaný)

    Podpora by to bola ak by boli upgradovatelne vsetky produkty vydane v horizonte poslednych 1-2 rokov. Tymto ale asi trpi vela vyrobcov androidovych telefonov. Sony si to drzi aspon ako tak ;) Rad ale v buducnosti uvidim podporu celej firemnej flotily aspon na 2 roky.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *