Domů » Bleskovky » Takto má vypadat Galaxy S8: designér poskládal veškeré spekulace do detailního renderu

Takto má vypadat Galaxy S8: designér poskládal veškeré spekulace do detailního renderu

Smartphone Samsung Galaxy S8 bude bezesporu jedno z nejočekávanějších zařízení příštího roku. Je více než jasné, že jej korejský výrobce tradičně napěchuje těmi nejlepšími dostupnými technologiemi, aby si vyžehlil reputaci po nešťastném tabletofonu Galaxy Note 7. Designér a YouTuber Veniamin Geskin poskládal dohromady veškeré specifikace o tomto zařízení a na jejich základě vytvořil následující render.

galaxys8

Galaxy S8 má přijít s displejem zahnutým do stran a velmi tenkými rámečky nad a pod ním. Zvolená tloušťka čela je zřejmě nutným minimem pro zachování standardních prvků jako reproduktor, čelní kamerka a senzory pro snímání přiblížení a okolního osvětlení. Na bradu se podle renderu vejde pouze logo Samsungu, senzorové klávesy a čtečka otisků prvků se údajně přestěhují přímo na displej.

Samsung bude diktovat: Galaxy S8 nabídne čtečku otisků přímo v displeji

Telefon bude zřejmě velmi tenký, díky čemuž patrně přijde o 3,5mm jack. Doufáme, že příliš tenké tělo nebude mít neblahý vliv na akumulátor, ať už z hlediska výdrže, či z hlediska jeho ochrany proti poškození.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. No a pak nakonec bude vypadat jako S7 :D Protože je to jen jeden render.

  [odkaz] Zde je další Render jak vypadá další nápad lidí. Těch renderů od lidí je spousta.

  [odkaz]

  Takže to co je zde je jen nápad lidí a nakonec bude vypadat 100% jinak.

  • Já nevim no, co všichni s těma renderama blbnou. Podle mě to bude jen malá designová evoluce, třeba jak Note7, akroát teda nespíš zmiznou dole tlačítka? Ale tohle mi přijde velice nepravděpodobný.

 2. No podle mě Note 7 vypadal z dálky dost dobře. Jen když se člověk podíval detailně na to nehezké tlačítko pod displejem, na ten rámeček foťáku a nebo na tu díru pro blesk, tak ho to sráželo do kategorie low (a to říkám já, který vlastním L950, která není nijak parádní na vlajkový model, pardon).
  Takže pokud zachová původní design, zruší HW tlačítko a trošku elegantněji se popasuje s otvory pro foťák a blesk, pak bude vypadat královsky.

 3. No nechme se spíš překvapit :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).