Domů » Bleskovky » Takto bude vypadat ultrarychlá nabíječka pro Honor Magic 2. Bude mít výkon až 40 W

Takto bude vypadat ultrarychlá nabíječka pro Honor Magic 2. Bude mít výkon až 40 W

Ředitel Honoru na veletrhu IFA odhalil chystaný smartphone Magic 2 a slíbil pro něj ultrarychlé nabíjení s výkonem až 40 Wattů. Na internetu se objevila první fotografie nabíječky, zatím však pro neevropské zástrčky.

Podle údajů na nabíječce se můžeme těšit na několik nabíjecích režimů – 5V/2A, 9V/2A a nejvýkonnější 10V/4A. To je téměř dvojnásobný výkon než technologie SuperCharge dosud podporovala, u starších rychlonabíječek od Huawei je 5V/4,5A. Chongdian Tou z Huawei tvrdí, že by bylo možné navýšit proud až na 5 ampérů, jedná se však o horní limit, jehož překročení by mohlo narušit spolehlivost a způsobit rychlejší stárnutí akumulátoru.

Honor Magic 2 je za rohem. Oficiální premiéra se odehraje příští měsíc

Honor Magic 2 bude představen 26. října, je však možné, že nové rychlonabíječky dostanou i smartphony Huawei Mate 20, které mají premiéru o 10 dní dříve.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).