Takto bude vypadat Realme GT 2 Explorer Master. Známe datum představení

Realme GT2 Explorer Master 3

Realme se připravuje na odhalení smartphonu GT 2 Explorer Master. Jeho přímý předchůdce se na náš trh nedostal, avšak Realme GT Master s designem skořepinového kufru se u nás prodával velmi dobře.

Realme GT Master 5
Realme GT Master Edition

Originální vzhled zad původního modelu navrhl japonský návrhář Naota Fukushawa, chystaný GT 2 Explorer Master pro změnu vzejde z pera designéra Jae-Juna, který dříve spolupracoval s firmami The North Face a Ralph Lauren. Realme GT 2 si odbude premiéru příští týden, ovšem čínský výrobce se rozhodl nečekat a podobu telefonu odhalil s předstihem.

Realme GT 2 Explorer Master 4

Podle zveřejněných snímků bude GT 2 Explorer Master vypadat jako stylový outdoorový telefon. Jeho béžová záda bude obepínat světle hnědý kovový rám uchycený do zad třemi (pravděpodobně falešnými) šrouby.

Bez povšimnutí nemůže zůstat ani vystupující fotomodul, ze kterého ještě zvlášť vystupuje trojice čoček – jedna velká a dvě malé. Jak víme z jiných podobně koncipovaných modulů, toto řešení se stane magnetem na zachytávání prachu. Hlavní fotoaparát se má pyšnit rozlišením 50 megapixelů a optickou stabilizací.

Podle čínské certifikační agentury TENNA bychom se měli také dočkat obrazovky s úhlopříčkou 6,7″ i akumulátoru s kapacitou 5 000 mAh a podporou až 150W nabíjení. O pohon se údajně postará čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, tedy to nejvýkonnější, co aktuálně ve světě Androidu existuje.

Realme

Realme GT 2 Explorer Master bude představen příští týden 12. července.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku