Domů » Bleskovky » Takhle vypadá první tablet od Realme. Známe i jeho výbavu

Takhle vypadá první tablet od Realme. Známe i jeho výbavu

Značka Realme se chystá vplout do vod, ve kterých zatím dávala přednost konkurenci. Před třemi týdny jsme se od Realme dočkali vůbec prvního notebooku, nyní je na řadě tablet.

Realme pad 4

Realme Pad nabídne tenké tělo a slušnou výdrž

Vzhled a parametry tabletu jsou postupně odhalovány na Twitteru spoluzakladatele značky Madhava Shetha, takže už dnes víme, že se můžeme těšit na 10,4“ displej. Ten se bude honosit rozlišením 2000 x 1200 pixelů a bude zabírat 82,5 % čelní plochy.

Realme Pad

Přímo od Realme také víme, že tablet bude mít v pase pouze 6,9 mm, přesto se do jeho útrob vešla baterie s kapacitou 7100 mAh, což v řeči hodin znamená až 12 hodin přehrávání videa. Tablet bude podporovat rychlé 18W nabíjení, takže by krmení tohoto zařízení nemělo trvat věčnost.

Podle spekulací by měl tablet pohánět čipset MediaTek Helio G80 ve spolupráci se 4 nebo 6 GB RAM, je dost možné, že dojde i na podporu dodatečné virtuální RAM, která bude ukusovat z interního 64GB úložiště.

Zbývající informace o chystaném tabletu bychom se měli dozvědět už zítra, na kdy je naplánovaná oficiální premiéra.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Procesor mohl být o fous silnější, tak snad bude aspoň příznivá cena. Celkově vypadá fajn.
    Snad se do Česka skutečně dostane xiaomi tablet.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).