TOPlist

Takhle vypadá limitovaná edice hodinek Honor MagicWatch 2. Kdo je vyhrál?

Honor Watch limited

Odlišit se v záplavě nositelné elektroniky není tak úplně jednoduché. Zatímco tradiční hodinky mohou vsadit na pestrou paletu designů, materiálů a hodinových strojků, chytré hodinky si povětšinou musí vystačit s nějakým tím extravagantnějším řemínkem a digitálním ciferníkem. Velmi často se ale o unikátnost svých chytrých hodinek musíte postarat sami.

Honor Watch limited 06
Honor MagicWatch 2 v limitované edici

Čínská značka Honor, která je dceřinou společností giganta Huawei, na to jde od lesa a talentované designéry oslovuje rovnou. Poslední vyhlášená výtvarná soutěž se týkala hodinek Honor MagicWatch 2, které jsme již v redakci testovali. Vzhledem k tomu, že jsou skoro nachlup stejné, jako Huawei Watch GT 2 od mateřské společnosti, mírné odlišení je rozhodně vítaným přídavkem.

Zatímco v minulosti Honor spolupracoval s výtvarníky jako Jacky Tsai, George Greaves, Wang DongLing nebo Giovanni Ozzola, tentokrát se rozhodl vsadit na zlaté české (a slovenské) ručičky. „HONOR dlouhodobě patří k mladé generaci a moc rádi podporujeme odvážné projekty. Máme radost, že můžeme právě teď představit tři unikátní návrhy. Navíc jeden z návrhů, který získá nejvíce hlasů od našich fanoušků, skutečně necháme vyrobit v limitované edici. A to je určitě ta největší odměna,“ uvedla soutěž Marie Pleskotová, marketingová manažerka Honoru.

Do výroby zamíří pouze jeden návrh

O tři finálové návrhy se postaraly Erinel Bathory se svým Kouzlem mořské víly, Barbora Matoušková a návrh Strážkyně času a autorka vítězného návrhu Babu Sedláčková, která vytvořila umělecký návrh se jménem Vesmír času.

honor hodinky
Tři vítězné návrhy. Který z nich zamíří do výroby?

Při tvorbě designu hodinek si Barbora hrála s myšlenkou, co hodinky reprezentují. „Mnoho z nás si představí perfektně fungující chaos ozubených kol,“ uvádí Babu. Autorka tento chaos ztvárnila vesmírem, ve kterém se místo planet pohybují jednotlivé součástky hodinek.

Barbora se s uměleckým duchem již narodila a do umělecké školy začala chodit již ve 4 letech. Na hodiny malby docházela k mistru Isao Onodovi. Maluje především pro radost, nicméně nové výzvy, jako byla právě tato spolupráce, ráda přijímá.

Limitovaná verze hodinek Honor MagicWatch 2 se od standardní edice liší pouze vizuálně, tedy exkluzivním řemínkem a digitálním ciferníkem. Pokud o tuto edici máte zájem, musíme vás zklamat – v běžném prodeji k dostání není. Pakliže ale po tomto kusu chytrých hodinek přesto toužíte, sledujte sociální sítě Honoru a Honor klub, kde se o limitovanou verzi hodinek bude soutěžit.

Limitovanou edici hodinek od nás získává…

Před dvěma týdny jsme na SMARTmanii zveřejnili dotazník, kde jsme se vás ptali na to, jak jste s naším webem spokojení a co byste naopak zlepšili. Jako odměnu jsme slíbili právě limitovanou edici hodinek Honor MagicWatch 2 ve 46mm variantě.

Vyplněné dotazníky jsou pro nás skvělou zpětnou vazbou o tom, co na webu potřebuje vylepšit a optimalizovat. A věřte mi, že jsme si jednotlivé reakce velmi pečlivě pročítali a vzešlo z nich spousta skvělých nápadů – za to vám děkujeme! Drtivá většina z vás například označila, že na mobilní verzi webu nevyužívá TopBoxu. Ihned jsme jej tedy odstranili :-)

vyherce magicwatch2
Přihlásí se nám výherce hodinek MagicWatch 2? ;-)

Generátor nám jako výherní označil 260. vyplněný dotazník, nicméně výherce se nám bude muset ozvat. E-mailová adresa, kterou v dotazníku uvedl, totiž neexistuje a e-mail se nám vrátil jako nedoručitelný. Prosíme tedy výherce, který vyplnil e-mail [email protected], aby se nám ozval na [email protected], abychom se mohli domluvit na odeslání výhry. V případě, že se nám výherce neozve do pondělí 29. června, v systému vygenerujeme výherce nového.

Aktualizováno v 11:10: Výherce se nám již ozval. V původním e-mailu měl překlep v jednom písmenku, vše se tedy vysvětlilo a výhru příští týden odesíláme :-)

Výherce prvního kola velké narozeninové soutěže, ve kterém se hrálo o Samsung Galaxy S20 Ultra, vyhlásíme během víkendu. Nyní na webu můžete soutěžit v druhém kole o prémiový soundbar Sonos Arc v hodnotě 25 tisíc Kč.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku