Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Takhle má vypadat iPhone 11. Podívejte se na nové obrázky a video

Takhle má vypadat iPhone 11. Podívejte se na nové obrázky a video

Finální podoba chystaného iPhone 11 se začíná stále více přibližovat. Už starší obrázky a fotografie krytů naznačovaly, že na zadní straně najdeme trojici fotoaparátů zasazenou do poněkud nevzhledného a vystouplého čtverce. Většina důvěryhodných zdrojů, která má k Applu poměrně blízko se shoduje, že iPhone 11 takto skutečně bude vypadat.

iPhone 11: velký výřez a nevzhledný fotoaparát

Redaktoři ze serveru CashKaro.com nyní zveřejnili nejdetailnější rendery nového iPhone 11 a iPhone 11 Max, na kterých spolupracovali společně s leakerem známým pod přezdívkou OnLeaks, který má všeobecně k zákulisním informacím ze světa smartphonů poměrně blízko.

Kromě trojitého fotoaparátu je také jistá přítomnost výrazného horního výřezu v displeji, do kterého Apple tradičně ukryje selfie kamerku, telefonní reproduktor a především plejádu senzorů pro technologii Face ID, která slouží k bezpečné autentizaci uživatele.

iPhone 11 by měl mít rozměry 143,9 x 71,4 x 7,8 mm, nicméně v prostoru vystouplého fotoaparátu by tloušťka měla narůst na 9 milimetrů.

Kromě renderů web zveřejnil také krátké video, ve kterém si téměř finální podobu nového iPhone 11 můžete prohlédnout. Teď už jen zbývá zjistit, jaké barevné varianty letos Apple nabídne a jaké inovace najdeme v útrobách zařízení (procesor, RAM, fotoaparát, displej…).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
47 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments