Domů » Bleskovky » Takhle má vypadat iPhone 11. Podívejte se na nové obrázky a video

Takhle má vypadat iPhone 11. Podívejte se na nové obrázky a video

Finální podoba chystaného iPhone 11 se začíná stále více přibližovat. Už starší obrázky a fotografie krytů naznačovaly, že na zadní straně najdeme trojici fotoaparátů zasazenou do poněkud nevzhledného a vystouplého čtverce. Většina důvěryhodných zdrojů, která má k Applu poměrně blízko se shoduje, že iPhone 11 takto skutečně bude vypadat.

iPhone 11: velký výřez a nevzhledný fotoaparát

Redaktoři ze serveru CashKaro.com nyní zveřejnili nejdetailnější rendery nového iPhone 11 a iPhone 11 Max, na kterých spolupracovali společně s leakerem známým pod přezdívkou OnLeaks, který má všeobecně k zákulisním informacím ze světa smartphonů poměrně blízko.

Kromě trojitého fotoaparátu je také jistá přítomnost výrazného horního výřezu v displeji, do kterého Apple tradičně ukryje selfie kamerku, telefonní reproduktor a především plejádu senzorů pro technologii Face ID, která slouží k bezpečné autentizaci uživatele.

iPhone 11 by měl mít rozměry 143,9 x 71,4 x 7,8 mm, nicméně v prostoru vystouplého fotoaparátu by tloušťka měla narůst na 9 milimetrů.

CashKaro Exclusive: iPhone XI Final 360 Degree Video Renders

Kromě renderů web zveřejnil také krátké video, ve kterém si téměř finální podobu nového iPhone 11 můžete prohlédnout. Teď už jen zbývá zjistit, jaké barevné varianty letos Apple nabídne a jaké inovace najdeme v útrobách zařízení (procesor, RAM, fotoaparát, displej…).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
47 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments