Domů » Bleskovky » Takhle by vypadal letošní iPhone, kdyby dostal tři fotoaparáty

Takhle by vypadal letošní iPhone, kdyby dostal tři fotoaparáty

Neustále vyplouvají na povrch informace o nástupci iPhonu X, který by měl dle všech informací nést jméno iPhone X Plus. Oficiálního představení bychom se tradičně měli dočkat letos v září.

Takhle by mohly vypadat letošní iPhony, kdyby dostaly hned tři fotoaparáty
Takhle by mohly vypadat letošní iPhony, kdyby dostaly hned tři fotoaparáty

Dva nebo tři fotoaparáty?

Nástupce by měl podle všeho mít dokonce 6,5 palcový displej, opět bez rámečků a obsahovat by měl nový, vylepšený procesor řady A od Applu a také inovovaný fotoaparát. Na internetu se nyní objevily rendery toho, jak by iPhone X Plus mohl vypadat se třemi fotoaparáty.

Recenze iPhone X: jablko s jasným rukopisem

Osobně si myslím, že pokud Apple skutečně zvažuje něco podobného, najde si pravděpodobně svůj vlastní způsob, jak tyto tři čočky fotoaparátu zkombinovat tak, aby vytvářely výborné fotky s minimální náročností pro uživatele, ale mnohem více pravěpodobné je, že se trojitého fotoaparátu nedočkáme a jablečný gigant zůstane u osvědčené klasiky v podobě dvou čoček. Ale třeba se dočkáme překvapení.

Prozatím jsou to pouze domněnky a Apple stále nic oficiálně nepotvrdil a ani neexistují žádné informace o dodávkách, či objednávkách čehokoliv, co by s tím jakkoliv souviselo. Osobně si myslím, že pokud Apple vydá takové zařízení, bude to nejdříve za rok.

Opět se sebevědomou cenou?

Z cenové politiky Applu je jasné, že si za takové zařízení nechá řádně zaplatit a jistě to nebude levná záležitost a pro mnoho lidí značně nedostupná. Současný model iPhone X startoval na ceně 1000 dolarů a na našem trhu stojí v současné době kolem 30 000 Kč (64GB varianta). Je tedy navýsost jasné, že nový model by tuto cenu mohl přesáhnout o několik tisíc.

iPhone X: recenze

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

33 komentářů

 1. Vetší hnus to být nemohlo být že ne :D ještě že v applu tak blbí nejsou i když.. :D

  • Jo oni jsou v applu uplne vypatlany, proto je to dodnes nejhodnotnejsi firmou na svete. Ale je dobre, ze Martin vi lip :)

  • Ne, Lukáši to jenom ty prokazujes svou tupost, jelikoz ti martinuv prispevek vubec nedosel..

  • je to takove jaks taks. Prostě ten design iPhonu uz neni tak nadrazeny nad ostatnimi, daji se najit mnohem hezci pristroje. A nevim, I to X mi prijde takove hmm .. ok

 2. Ono stačí už teď ten vystouplý humus, natož tohle..

 3. Zvláštní, asi trpím oční vadou, protože přes to, že se mluví o bez rámečkovém iPhonu, tak já tam ty rámečky prostě vidím.

  • Ale displej je bez rámečku. To co vidíš je šasi telefonu, které chrání displej.

  • Každý displej je bez rámečku uni. To je zase srajda, co si pustil z huby. :D :D

  • Uni: tak v tom případě je každý mobil bezrámečkový, potom ovšem není důvod to u žádného mobilu zdůrazňovat, když je takový každý, ne?

  • Uni, super, opet jsi prekonal svou tupost ze vcerejska.

  • Vy ste ale šašci..????

  • ja souhasim, ze X nema tak bezrameckovy display jako konkurenti. Uz od vydani jsem tvrdil ze ten jejich bezram neni bezram, tak to Uni proste je. Ale na druhou strnu si pekne poradily s nnapasovanim komponent do dolni brady a je displej protazen I dolu.

  • q (neregistrovaný): Tak něco jiného je bezrámečkový displej a bezrámečkový telefon.

  • uni: Aha. Tak nám vysvětli rozdíl, ať jsme zase o něco chytřejší.

  • slovickaris ale vis o cem je rec :)

 4. A bude i clanek jak by vypadal iphone kdyby dostal styri fotoaparaty?

 5. Ako by vyzeral iphone, keby mal antenu??

 6. A neni to malo?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).