Domů » Bleskovky » Takhle by vypadal letošní iPhone, kdyby dostal tři fotoaparáty

Takhle by vypadal letošní iPhone, kdyby dostal tři fotoaparáty

Neustále vyplouvají na povrch informace o nástupci iPhonu X, který by měl dle všech informací nést jméno iPhone X Plus. Oficiálního představení bychom se tradičně měli dočkat letos v září.

Takhle by mohly vypadat letošní iPhony, kdyby dostaly hned tři fotoaparáty
Takhle by mohly vypadat letošní iPhony, kdyby dostaly hned tři fotoaparáty

Dva nebo tři fotoaparáty?

Nástupce by měl podle všeho mít dokonce 6,5 palcový displej, opět bez rámečků a obsahovat by měl nový, vylepšený procesor řady A od Applu a také inovovaný fotoaparát. Na internetu se nyní objevily rendery toho, jak by iPhone X Plus mohl vypadat se třemi fotoaparáty.

Recenze iPhone X: jablko s jasným rukopisem

Osobně si myslím, že pokud Apple skutečně zvažuje něco podobného, najde si pravděpodobně svůj vlastní způsob, jak tyto tři čočky fotoaparátu zkombinovat tak, aby vytvářely výborné fotky s minimální náročností pro uživatele, ale mnohem více pravěpodobné je, že se trojitého fotoaparátu nedočkáme a jablečný gigant zůstane u osvědčené klasiky v podobě dvou čoček. Ale třeba se dočkáme překvapení.

Prozatím jsou to pouze domněnky a Apple stále nic oficiálně nepotvrdil a ani neexistují žádné informace o dodávkách, či objednávkách čehokoliv, co by s tím jakkoliv souviselo. Osobně si myslím, že pokud Apple vydá takové zařízení, bude to nejdříve za rok.

Opět se sebevědomou cenou?

Z cenové politiky Applu je jasné, že si za takové zařízení nechá řádně zaplatit a jistě to nebude levná záležitost a pro mnoho lidí značně nedostupná. Současný model iPhone X startoval na ceně 1000 dolarů a na našem trhu stojí v současné době kolem 30 000 Kč (64GB varianta). Je tedy navýsost jasné, že nový model by tuto cenu mohl přesáhnout o několik tisíc.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments